CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

wygrana

• autor: mkscargovia, 2017-09-02 20:33

CARGOVIA - POLONIA NOWE KRAMSKO

D.Szarmach 18' ,P.Reiner 31' ,44' ,P.Jasicki 72' ,K.Kurczyk 90'+2'.   Polonia 46' karny ,82' ,90'+1'

J.Flieger - K.Lewkowicz kpt.(od 78' R.Paździor) ,A.Okuniewicz (od 84' N.Staszyk) ,Ka.Lorenc ,S.Skibiński ,P.Reiner (od 46' K.Kurczyk) ,D.Tomaś ,J.Nieciecki ,P.Jasicki (od 86' R.Szydłowski) ,A.Bujarski (od 35' O.Wyrwa) ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W drugiej kolejce klasy B ,Cargovia pokonała Polonię Nowe Kramsko 5-3 (3-0). Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Kargowian udokumentowana trzema golami. Pierwszy gol padł w 18' D.Tomaś wywalczył piłkę przed polem karnym Polonii zagrał ją do A.Bujarskiego ten zgrał przed bramkę do D.Szarmacha który strzałem po ziemi posłał piłkę do siatki. Na 2-0 podwyższył P.Reiner który wykorzystał dobre podanie Ka.Lorenca ,główką przelobował bramkarza Polonii ,piłkę przed linią bramkowa zdołali zatrzymać obrońcy ale P.Reiner poszedł za strzałem do końca i wpakował ją do siatki. Tuż przed przerwą S.Skibiński zagrał prostopadłą piłkę do P.Reinera ten ograł dwóch obrońców wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w długi róg podwyższył na 3-0. Goście w tej części gry nie oddali żadnego strzału na bramkę Cargovii. Druga połowa rozpoczeła się od gola dla gości Kargowianie uśpieni wysokim prowadzeniem wyszli mało skoncentrowani ,niecelne podanie J.Niecieckiego przejął zawodnik Polonii wpadł w pole karne ale został nie przepisowo zatrzymany przez A.Okuniewicza rzut karny pewnie wykorzystali goście 3-1. Kargowianie odzyskali inicjatywę ale brakowało skuteczności a Polonia zaczeła śmielej atakować i zagrażać bramce Cargovii głównie strzałami za pola karnego ale dobrze interweniował J.Flieger. Kargowianie w 72' podwyższyli na 4-1 ,J.Nieciecki znakomicie zagrał w pole karne do wbiegającego P.Jasickiego który ubiegł bramkarza i posłał piłkę do siatki 4-1. Goście dalej próbowali strzałów za pola karnego ale na posterunku był J.Flieger ,niestety w 82' po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym goście strzelają drugiego gola 4-2. Kargowianie podrażnieni stratą gola podkręcili tempo ale marnowali znakomite sytuacje najpierw D.Szarmach otrzymał znakomite podanie od P.Jsickiego ale w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę po chwili sam na sam z golkiperem gości był O.Wyrwa ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ten ją spokojnie wyłapał a w 84' D.Szarmach nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na K.Kurczyku posyłając piłkę w słupek. Co nie udało się Kargowianom wyszło gościom znów po rzucie rożnym było brak krycia i Polonia zdobyła kontaktowego gola 4-3. Kargowianie jednak szybko odpowiedzieli i po znakomitym podaniu J.Niecieckiego ,K.Kurczyk ustalił wynik meczu na 5-3. Zwycięstwo Cargovii zasłużone ale w drugiej połowie brak koncentracji u Kargowian i słaba skuteczność powodowała że goście uwierzyli że mogą wywieść z Kargowej korzystny wynik.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów