CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

porażka w sparingu

• autor: mkscargovia, 2017-08-14 18:26

GWIAZDA SIEDLEC - CARGOVIA

Gwiazda 5' ,10' ,72' ,85'.    M.Rajewski 31' ,D.Tomaś 84' ,D.Szarmach 88'.

K.Andrys - S.Skibiński ,N.Staszyk kpt.,M.Tkaczuk ,P.Jasicki ,M.Prętki ,J.Nieciecki ,D.Tomaś ,P.Wawrzynowicz ,A.Bujarski ,D.Szarmach.  na zmiany - M.Rajewski ,P.Reiner.   trener - P.Olejarz

W piątym letnim sparingu Cargovia przegrała z A klasową Gwiazdą Siedlec 3-4 (1-2). Kargowianie mecz rozpoczeli mało z koncentrowani i zbyt rozluźnieni co wykorzystali gospodarze i już po dziesięciu minutach prowadzili 2-0 a mieli jeszcze trzy dobre okazje ale dwukrotnie znakomicie bronił K.Andrys a raz piłka lądowała na słupku. Z czasem gra się wyrównała i Kargowianie zaczeli dochodzić do sytuacji strzeleckich ale brakowało skuteczności albo piłka mijała bramkę po strzale D.Szarmacha albo dobrze interweniował golkiper Gwiazdy po strzale D.Tomasia. W 31' Kargowianie zdobywają kontaktowego gola ,prawą stroną przedarł się w pole karne S.Skibiński oddał silny strzał po ziemi ,bramkarz odbił piłkę ,którą ponownie przejął S.Skibiński ale tym razem dograł ja na długi słupek do zamykającego akcję M.Rajewskiego który głową wpakował ją do siatki 2-1. Chwilę później bliski wyrównania był po wolnym J.Niecieckiego ,S.Skibiński ale piłka po jego główce przeszła tuż nad poprzeczką. Tuż przed przerwą gospodarze z kontrowali ale znakomitą interwencją popisał się K.Andrys broniąc strzał z kilku metrów. Druga połowa to seryjne marnowanie stuprocentowych sytuacji przez Kargowian. Dogodne sytuacje marnowali D.Szarmach (cztery ),M.Rajewski (dwie) ,M.Prętki ,P.Jasicki po którego strzale piłka obiła słupek. Gospodarze groźnie kontrowali ale dobrze bronił K.Andrys a raz ponownie ratował nas słupek ale w 72' Gwiazda zdołała podwyższyć na 3-1. Kargowianie w 84' wreszcie zakończyli akcje skutecznym i celnym strzałem ,P.Reiner w tempo zagrał do D.Tomasia który wpadł w pole karne i huknął w samo okienko bramki Gwiazdy 3-2. Niestety minutę później po rzucie rożnym gospodarze podwyższają na 4-2. Kargowianie w 88' zmniejszają rozmiary porażki po indywidualnej akcji D.Szarmacha który wreszcie zdobył gola posyłając piłkę za pola karnego tuż przy słupku 4-3. Dobry mecz w wykonaniu Kargowian ale trzeba jeszcze popracować nad koncentracją i przede wszystkim trzeba poprawić skuteczność bo to w tej chwili jest największą bolączką zespołu.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów