Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka juniorów

• autor: mkscargovia, 2017-08-14 18:09

SYRENA ZBĄSZYNEK - CARGOVIA

Syrena 2' ,5' ,35' ,80' ,90'.      J.Duczmiński 77'

S.Skibiński - R.Szydłowski ,Ka.Lorenc ,M.Hamrol ,K.Kurczyk ,M.Gruszczyński ,J.Nieciecki ,D.Tomaś kpt.,M.Poźniak ,K.Pajcz ,J.Duczmiński.   na zmiany - G.Okupski.   trener - P.Olejarz

W sobotę juniorzy Cargovii przegrali w sparingu z juniorami Syreny Zbąszynek 1-5 (0-3). Początek meczu należał do gospodarzy którzy już po pięciu minutach prowadzili 2-0. Z czasem Kargowianie uporządkowali grę i mieli kilka okazji na zdobycie goli ale zabrakło skuteczności a dobrych okazji nie wykorzystali dwukrotnie J.Duczmiński i M.Gruszczyński a strzał K.Pajcza znakomicie obronił golkiper Syreny. Gospodarze kontrowali i w 35' podwyższyli na 3-0. W drugiej połowie Kargowianie znów mieli okazję na gola ale strzał J.Niecieckiego z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę a strzał R.Szydłowskiego w sytuacji sam na sam znakomicie bronił bramkarz Syreny. W 77' wreszcie Kargowianie trafili do bramki gospodarzy po wolnym K.Lorenca piłkę z najbliższej odległości wpakował do siatki J.Duczmiński. Niestety po tym golu gospodarze dwukrotnie wyprowadzili skuteczne kontry i ustalili wynik meczu na 5-1.

CARGOVIA KargowaLECH II Sulechów
CARGOVIA Kargowa   LECH II Sulechów