TĘCZA BrodyCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2017-08-11 17:18

KLON BABIMOST - CARGOVIA

6 - 2  (4-1 ,1-0 ,1-1)

Klon 10' ,12' ,13' ,30' ,41' ,84'.    M.Kaczmarek 16' ,A.Bujarski 62'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,P.Jasicki ,P.Wawrzynowicz ,M.Kaczmarek ,J.Nieciecki ,K.Kurczyk ,A.Bujarski ,O.Wyrwa.    trener - P.Olejarz    na zmiany - K.Andrys ,D.Tomaś ,M.Błażejewski.

W czwartek w ramach treningu Cargovia rozegrała sparing w Babimoście z A klasowym Klonem. Grano 3 x 30 minut. Kargowianie po słabej grze przegrali 2-6. Szczególnie słabo wypadli w pierwszej odsłonie gdzie w ciągu czterech minut po prostych błędach bramkarza i obrony stracili trzy gole. Kargowianie po ładnej akcji A.Bujarskiego który w tempo zagrał piłkę do M.Kaczmarka zdobyli gola ,ale gospodarze do szatni podwyższyli na 4-1. Druga odsłona była wyrównana a Kargowianie nie wykorzystali za sprawą A.Bujarskiego ,D.Tomasia i O.Wyrwy dobrych okazji bramkowych na strzelenie gola natomiast gospodarze wyszli w 41' z kontrą i podwyższyli prowadzenie na 5-1. Na początku trzeciej odsłony prostopadłe podanie J.Niecieckiego wykorzystał A.Bujarski i zdobył drugiego gola dla Kargowian. Gospodarze w 84' znów przeprowadzili skuteczną kontrę i ustalili wynik spotkania na 6-2. Jeszcze pod koniec meczu po akcji D.Tomasia rozmiary porażki mógł zmniejszyć A.Bujarski ale z kilku metrów nie potrafił pokonać golkipera Klonu. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone a Kargowianie mieli dobry trening i mogli pograć na bardzo dobrej murawie.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.