TĘCZA BrodyCARGOVIA Kargowa

porażka w sparingu

• autor: mkscargovia, 2017-08-06 19:54

GROM WOLSZTYN - CARGOVIA

Grom 9' ,18' ,87'.    D.Szarmach 27' ,77'.

J.Flieger - R.Szydłowski ,K.Lewkowicz kpt.,K.Kurczyk ,M.Rajewski ,P.Wawrzynowicz ,D.Tomaś ,M.Kaczmarek ,M.Prętki ,A.Bujarski ,O.Wyrwa.  trener - P.Olejarz    na zmiany - K.Andrys ,P.Szela ,P.Reiner ,N.Staszyk ,J.Nieciecki ,D.Szarmach.

W trzecim letnim sparingu Cargovia przegrała we Wolsztynie z A-klasowym Gromem 2-3 (1-2). Początek spotkania należał do gospodarzy ,którzy już w 9' po ładnym strzale w okienko bramki Cargovii objeli prowadzenie 1-0. W 18' było już 2-0 dla Gromu ,zawodnik gospodarzy zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego i umieścił piłkę w okienku bramki Cargovii. Po tym golu gra się wyrównała i w 27' nonszalancję w obronie gospodarzy wykorzystali Kargowianie i D.Szarmach zdobył kontaktowego gola. Druga połowa to inicjatywa Kargowian ,którzy dążyli do wyrównania. W 61' bliski tego był po akcji K.Kurczyka .O.Wyrwa ale przegrał pojedynek sam na sam z brakarzem Gromu. W 77' Kargowianie wyrównali ,A.Bujarski odebrał piłkę obrońcy zagrał wzdłuż bramki a tam formalności dopełnił D.Szarmach pewnie umieszczając futbolówkę w siatce. Podrażnieni stratą gola gospodarze ruszyli na Kargowian ale znakomicie bronił J.Flieger broniąc w sytuacji sam na sam. Gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem gospodarzom przed końcem spotkania udało się zdobyć zwycięskiego gola po rzucie rożnym ,najpierw strzał po główce zawodnika Gromu odbił J.Flieger ale przy dobitce był już bez szans zabrakło asekuracji. Mimo porażki udany sparing Cargovii ,która była równorzędnym przeciwnikiem dla wyżej notowanych gospodarzy.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.