CARGOVIA KargowaKIJOWIANKA Kije

• autor: mkscargovia, 2017-07-30 18:44

CARGOVIA - RAKOVIA RAKÓW

4 - 0 (2-0 ,0-0 ,2-0)

P.Jasicki 28' ,A.Bujarski 30' ,62' ,N.Staszyk 88'.

J.Flieger - R.Szydłowski ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Lewkowicz kpt. P.Reiner ,D.Tomaś ,M.Kaczmarek ,K.Kurczyk ,O.Wyrwa ,A.Bujarski.    trener - P.Olejarz   na zmiany - K.Andrys ,S.Skibiński ,P.Jasicki ,J.Nieciecki ,M.Tkaczuk ,M.Prętki ,M.Rajewski

W kolejnym letnim sparingu Cargovia pokonała beniaminka zielonogórskiej klasy A ,Rakovię Raków 4-0. Mecz grano 3 x 30 minut. Pierwsza odsłona pod dyktando Cargovii ale brakowało skuteczności bo dobre okazje marnowali A.Bujarski ,M.Kaczmarek ,O.Wyrwa. Goście ograniczali się do kontrataków i dwukrotnie bliscy byli zdobycia gola ale raz ratowała nas poprzeczka a raz znakomicie bronił J.Flieger. Pod koniec tercji po ładnej wymianie podań z O.Wyrwą sam na sam z bramkarzem znalazł się P.Jasicki i objął prowadzenie 1-0. Po chwili po kiksie bramkarza Rakovii ,A.Bujarski posyła piłkę do pustej bramki 2-0. Druga tercja była już bardziej wyrównana goście zdobyli nawet gola po ładnej akcji ale sędzia dopatrzył się spalonego. Trzecia tercja była to wymiana ciosów ale skuteczniejsi okazali się Kargowianie. Na 3-0 podwyższył A.Bujarski po ładnym zagraniu J.Niecieckiego ,a wynik ustalił N.Staszyk finalizując akcję S.Skibińskiego i M.Tkaczuka. Goście mieli dwie stuprocentowe sytuacje na zdobycie honorowego gola ale znakomicie bronił w sytuacjach sam na sam J.Flieger. Udany sparing Kargowian cieszy zwłaszcza skuteczność która na wiosnę mocno kulała.

KOMETA BukówCARGOVIA Kargowa
KOMETA Buków   CARGOVIA Kargowa