Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

26 kolejka klasy A

• autor: mkscargovia, 2017-06-18 19:27

POGOŃ PRZYBORÓW - CARGOVIA

7 - 0 (5 - 0)

12' ,30' ,30' ,37' ,45' ,55' karny ,84'.

Ł.Kubalski - K.Kurczyk ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Makarewicz ,P.Wawrzynowicz (do 47') ,K.Lewkowicz kpt.,K.Woch ,P.Reiner (od 46' P.Olejarz) ,M.Tkaczuk ,D.Chołuj.   trener - P.Olejarz

Na pożegnanie klasy A ,Cargovia została rozbita w Przyborowie przez Pogoń aż 7-0 (5-0).  Fatalny była końcówka pierwszej połowy gdzie gospodarze zdobyli cztery gole w 15 minut. Po przerwie mimo gry Kargowian w dziesiątkę bo kontuzji doznał P.Wawrzynowicz i nie było rezerwowych Cargovia zagrała ambitnie i walecznie i gospodarze zdobyli tylko dwa gole a i Kargowianie mieli swoje okazje ale D.Chołuj z kilku metrów nie trafił w bramkę a strzał K.Wocha w sytuacji sam na sam obronił bramkarz Pogoni. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego zaraz na początku drugiej połowy gdyż znakomitą interwencja popisał się Ł.Kubalski. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone które to dało im utrzymanie w klasie A.