CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

porażka juniorów

• autor: mkscargovia, 2017-06-13 17:51

SPARTA ŁĘŻYCA - CARGOVIA

Sparta 51' ,56' ,61' ,65' ,79'.       C.Łobos 20' ,K.Pajcz 71' ,O.Wyrwa 78'.

J.Flieger - P.Szela ,S.Skibiński ,M.Hamrol ,K.Przybylak ,K.Pajcz ,D.Tomaś kpt.,K.Chudy (od 52' M.Poźniak) ,M.Gruszczyński ,C.Łobos ,O.Wyrwa      trener - P.Olejarz

W ostatniej kolejce III okręgowej ligi juniorów młodszych ,juniorzy Cargovii przegrali w Łężycy ze Spartą 3-5 (1-0). Początek meczu należał do gospodarzy ale dobrze w bramce spisywał się J.Flieger dwukrotnie znakomicie broniąc w sytuacjach sam na sam. Później śmielej zaatakowali Kargowianie i w 20' po akcji K.Pajcza ,C.Łobos dobił strzał O.Wyrwy umieszczając piłkę pod poprzeczka bramki gospodarzy 0-1. Po chwili znów lewą stroną przedarł się K.Pajcz i zagrał piłkę wprost na głowę O.Wyrwy ale ten z kilku metrów przestrzelił. Zaraz po przerwie dwóch znakomitych sytuacji nie wykorzystał O.Wyrwa i w myśl powiedzenia niewykorzystane sytuacje się mszczą gospodarze w ciągu 15 minut strzelili cztery gole po prostych błędach obrony i bramkarza Cargovii. Kargowianie pod koniec meczu ruszyli na osłabionych gospodarzy którzy kończyli mecz w dziewiątkę z braku rezerwowych i zdobyli dwa gole najpierw K.Pajcz dobił strzał O.Wyrwy po akcji M.Gruszczyńskiego ,a kontaktowego gola zdobył O.Wyrwa strzałem z rzutu wolnego. Niestety kargowianie w 79' dali się zaskoczyć gospodarzom i napastnik Sparty ustalił wynik meczu na 5-3. Porażka Kargowian na którą miała wpływ słaba skuteczność w stuprocentowych sytuacjach i proste błędy w obronie.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk