TĘCZA BrodyCARGOVIA Kargowa

zwycięstwo

• autor: mkscargovia, 2017-06-10 20:38

CARGOVIA - ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

P.Wawrzynowicz 44' ,K.Woch 53'      Orzeł 90'.

Ł.Kubalski - R.Paździor ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Kurczyk ,P.Wawrzynowicz ,J.Wasiak kpt,(od 85' Kr.Lorenc ) ,K.Woch (od 62' D.Chołuj) ,P.Reiner ,K.Makarewicz ,D.Szarmach (od 78' M.Tkaczuk).    trener - P.Olejarz

W ostatnim swym meczu w Kargowej w klasie A ,Cargovia po zaciętym meczu pokonała Orła Szlichtyngowa 2-1 (1-0). Goście od początku meczu przejeli inicjatywę i już w pierwszej minucie byli bliscy objęcia prowadzenia ale piłka po strzale z bliskiej odległości przeszła tuż obok słupka. Kargowianie uporządkowali grę i czyhali na kontrę a goście nadal przeważali i w 30' znów byli bliscy zdobycia gola po rzucie rożnym najpierw znakomicie bronił Ł.Kubalski a przy dobitce ratowała nas poprzeczka. Gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowo tuż przed przerwą D.Szarmach zagrał na prawe skrzydło do P.Reinera ten dośrodkował w pole karne z piłką minął się bramkarz gości i J.Wasiak a stojący za nimi P.Wawrzynowicz posłał piłkę do pustej bramki 1-0. Zaraz po przerwie K.Woch trafił w spojenie ale chwilę później umieścił piłkę w pustej bramce gdy po wolnym Ka.Lorenca ,P.Reiner w polu karnym strzelał a piłka odbiła się od obrońcy trafiła wprost pod nogi K.Wocha. Goście po stracie drugiego gola ruszyli do odrabiania strat ale dobrze grała obrona Kargowian i w bramce Ł.Kubalski który w 74' popisał się znakomitą interwencją broniąc strzał po główce z kilku metrów. Goście w 90' zdobyli honorowego gola po dużym zamieszaniu w polu karnym. Zwycięstwo na pożegnanie A klasy w Kargowej.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.