Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

spadek

• autor: mkscargovia, 2017-06-04 20:19

DĄB II PRZYBYSZÓW - CARGOVIA

Dąb 2' ,78' ,86'.     M.Tkaczuk 9'.

Ł.Kubalski - R.Paździor ,Ka.Lorenc ,R.Szydłowski (od 23' Kr.Lorenc od 74' J.Wasiak) ,K.Kurczyk ,P.Wawrzynowicz ,P.Olejarz ,K.Lewkowicz (od 85' K.Orczyk) ,M.Tkaczuk ,K.Makarewicz.

Kargowianie po siedmiu sezonach w klasie A na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek spadają do klasy B. Porażka z rezerwami Dębu Przybyszów definitywnie przesądziła o degradacji. Mecz był wyrównany a obie strony nie wypracowały sobie zbyt wielu sytuacji bramkowych. Z tych nielicznych sytuacji większą skutecznością wykazali się gospodarze i wygrali 3-1. Prowadzenie objeli już w 2' po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym zawodnik Dębu z kilku metrów silnym strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę pod poprzeczka bramki Cargovii. Radość gospodarzy z prowadzenia nie trwała długo bo w 9' w identycznej sytuacji wyrównał M.Tkaczuk. W drugiej połowie Kargowianie pod koniec spotkania zostali dwukrotnie z kontrowani i gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa 3-1. Pozostały jeszcze dwie kolejki klasy A których wyniki nie zmienią naszej pozycji w tabeli ale zwycięstwami możemy godnie pożegnać się z tą klasą rozgrywek.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody