SCHNUG Chociule 2:2 DELTA Sieniawa Żarska
UNIA Kunice Żary 2:4 TĘCZA Krosno Odrzańskie

CARGOVIA - LECH SULECHÓW

4 - 1 [0 - 1]

K.Pajcz 53' ,55' ,S.Skibiński 69' ,K.Przybylak 77'.    Lech 5'.

G.Okupski - P.Szela ,S,Skibiński ,H.Rosiński ,M.Hamrol ,K.Pajcz ,D.Tomaś kpt.,K.Przybylak ,J.Balcerak ,C.Łobos ,O.Wyrwa.

W kolejnym meczu III okręgowej ligi juniorów młodszych juniorzy Cargovii po dobrym meczu pokonali Lecha Sulechów 4-1 [0-1]. Od początku meczu przewaga Kargowian ale fatalna okazała się skuteczność w tej części gry ,Kargowianie seryjnie marnowali doskonałe sytuacje bramkowe min. O.Wyrwa który sam miał kilka okazji przez całe spotkanie. Goście w 5' wykorzystali błąd G.Okupskiego w bramce i objeli prowadzenie. Kargowianie po przerwie wreszcie zagrali skutecznie a sygnal dał K.Pajcz ,który w ciągu dwóch minut zdobył dwa gole i wyprowadził Cargovię na prowadzenie. Kargowianie dołożyli jeszcze dwa trafienia S.Skibińskiego i K.Przybylaka i wygrali zasłużenie 4-1. Wynik mógł być wyższy ale rzutu karnego nie wykorzystał H.Rosiński. Wreszcie wygrany mecz juniorów choć skuteczność mimo strzelenia czterech goli pozostawia wiele do życzenia.