CARGOVIA KargowaPOLONIA Nowe Kramsko

remis

• autor: mkscargovia, 2017-05-20 20:20

DRZONKOWIANKA RACULA - CARGOVIA

Drzonkowianka 37' ,67'       D.Szarmach 52' ,D.Chołuj 85'.

Ł.Kubalski - Kr.Lorenc (od 72' M.Tkaczuk) ,R.Paździor ,Ka.Lorenc ,P.Reiner ,D.Chołuj ,M.Szymczak kpt.,K.Woch (od 64' P.Wawrzynowicz) ,K.Kurczyk ,K.Makarewicz ,D.Szarmach.   trener - J.Wasiak (w zastępstwie)

W 22 kolejce klasy A ,Cargovia zremisowała po bardzo dobrym meczu z wiceliderem rozgrywek Drzonkowianką Racula 2-2 (1-0). Początek meczu należał do Kargowian ,którzy już w pierwszych minutach wypracowali sobie dwie dobre okazje bramkowe w 3' K.Makarewicz wygrał pojedynek główkowy z obrońcami gospodarzy i zgrał piłkę do D.Szarmacha ,który wyszedł sam na sam z bramkarzem ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i golkiper okazał się szybszy. Po chwili sam na sam z bramkarzem znalazł się K.Kurczyk ale posłał piłkę obok bramki. Z czasem gospodarze zaczeli przeprowadzać co raz groźniejsze akcje ,jeszcze w 29' po rzucie rożnym Ł.Kubalski odbił piłkę z przed linii bramkowej a dobitkę z bramki wybił M.Szymczak ale w 37' Drzonkowianka objeła prowadzenie ,akcja poszła lewą stroną piłka została zagrana przed pole karne ,pierwszy strzał jeszcze został zablokowany ale odbitą piłkę za pola karnego ładnie uderzył pomocnik gospodarzy i po ziemi umieścił ją przy słupku interweniującego Ł.Kubalskiego 1-0. Kargowianie nie załamali się stratą gola i ruszyli by wyrównać. W 40' po dobrym zagraniu K.Wocha ,sam na sam wyszedł D.Szarmach i posłał piłkę obok wybiegającego bramkarza ,który zatrzymał ją za polem karnym za co ujrzał czerwoną kartkę i gospodarze musieli grać w dziesiątkę. Do przerwy 1-0. Zaraz po przerwie Kargowianie wyrównali po dobrym podaniu P.Reinera ,D.Szarmach ograł trzech obrońców gospodarzy i posłał piłkę pod poprzeczkę 1-1 ,choć chwilę wcześniej zmarnował podobną sytuację. Gospodarze podrażnieni stratą gola mimo gry w dziesiątkę przejeli inicjatywę i w 67' po rzucie wolnym i celnej główce w samo okienko bramki Cargovii ponownie objeli prowadzenie. Kargowianie nie mając nic do stracenia próbowali doprowadzić do wyrównania ale nadziewali się na kontry gospodarzy ale dobrze interweniował Ł.Kubalski. W 85' wyszła kontra Kargowianom D.Szarmach wpadł w pole karne silnie strzelił po ziemi bramkarz odbił piłkę wprost pod nogi nadbiegającego D.Chołuja ,który wpakował ja do siatki wyrównując stan meczu na 2-2. Jeszcze w doliczonym czasie gry piłkę meczową miał Ka.Lorenc ale będąc sam na sam z bramkarzem posłał piłkę obok bramki. Remis i cenny punkt i cień szansy na utrzymanie ciągle pozostaje. Brawo chłopaki za dobrą grę walkę i zdrowie zostawione na boisku.

SOKÓŁ KalskCARGOVIA Kargowa
SOKÓŁ Kalsk   CARGOVIA Kargowa