CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno

porażka

• autor: mkscargovia, 2017-05-13 20:30

CARGOVIA - SPARTA ŁĘŻYCA

Ka.Lorenc 75'    Sparta 32' ,36' karny ,71' ,76'.

Ł.Kubalski - K.Makarewicz (od 74' Kr.Lorenc) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,P.Reiner ,P.Wawrzynowicz ,K.Lewkowicz kpt.(od 81' M.Tkaczuk) ,K.Woch (od 83' A.Płonka) ,K.Kurczyk ,D.Chołuj (od 46' R.Szydłowski) ,D.Szarmach.  trener - P.Olejarz

W 21 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała ze Spartą Łężyca 1-4 (0-2). Kargowianie na początku meczu wypracowali sobie dwie dogodne sytuacje strzeleckie ale niestety zabrakło skuteczności najpierw D.Szarmach wpadł w pole karne gości ale jego strzał po ziemi w długi róg minął bramkę a następnie K.Woch otrzymał podanie w tempo od D.Szarmacha i będąc w sytuacji sam na sam lobował bramkarza ale też i bramkę. Z upływem czasu goście zaczeli dochodzić do głosu ,jeszcze w 31' Ł.Kubalski instynktownie obronił strzał z bliska ale po chwili po rzucie rożnym i rykoszecie wyjmował piłkę z siatki 0-1. Po chwili Ka.Lorenc faulował napastnika gości w polu karnym i goście z jedenastki podwyższyli na 0-2. Po przerwie Kargowianie próbowali zmienić niekorzystny wynik ale to goście ponownie zdobyli gola po kiksie N.Staszyka napastnik wyszedł sam na sam z L.Kubalskim i strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie 1-3. Kargowianie zdobyli honorowego gola w 75' gdy po rzucie rożnym K.Wocha ,Ka.Lorenc płaskim strzałem pokonał golkipera gości 1-3. Niestety minutę później kiks Ł.Kubalskiego wykorzystał napastnik gości i wpakował piłkę do pustej bramki ustalając wynik na 1-4. Kolejna porażka po której sytuacja Kargowian w tabeli jest krytyczna i spadek do niższej klasy jest coraz bardziej realny ,ale dopóki piłka w grze to wszystko jeszcze jest możliwe i trzeba walczyć do końca i jak mówi powiedzenie nadzieja umiera ostatnia.

ODRA KlenicaCARGOVIA Kargowa
ODRA Klenica   CARGOVIA Kargowa