Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka juniorów

• autor: mkscargovia, 2017-05-13 20:13

CARGOVIA - SPARTA ŁĘŻYCA

O.Wyrwa 27'    Sparta 56' ,62' karny ,80'.

J.Fliger (od 41' A.Brudło) - P.Szela ,H.Rosiński ,M.Hamrol ,S.Skibiński ,K.Pajcz (od 67' J.Balcerak) ,K.Chudy (od 41' M.Poźniak) ,D.Tomaś kpt.,K.Przybylak ,C.Łobos ,O.Wyrwa.    trener - P.Olejarz

W kolejnym meczu III okręgowej ligi juniorów młodszych Cargovia przegrała ze Spartą Łężyca 1-3 (1-0). Kargowianie do przerwy prowadzili 1-0 po golu O.Wyrwy ,który wykorzystał dobre podanie D.Tomasia i w sytuacji sam na sam strzałem w długi róg pokonał golkipera gości. Goście mieli kilka okazji na wyrównanie ale dobrze w bramce Cargovii bronił J.Fliger. Po przerwie Kargowianie nie utrzymali prowadzenia i w 56' goście wyrównali później objeli prowadzenie po rzucie karnym a w ostatniej minucie samobójcze trafienie zaliczył H.Rosiński i Kargowianie schodzili z boiska pokonani 1-3.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.