Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka juniorów

• autor: mkscargovia, 2017-05-07 17:52

POLONIA NOWE KRAMSKO - CARGOVIA

Polonia 17' ,67' ,71' ,77'.   O.Wyrwa 38' ,42' ,61'.

A.Brudło - M.Hamrol ,H.Rosiński (od 63' M.Radzioch) ,S.Skibiński ,P.Szela ,M.Gruszczyński (od 54' J.Balcerak) ,D.Tomaś kpt.,K.Przybylak ,K.Pajcz (od 79' M.Poźniak) ,C.Łobos (od 68' D.Kokociński) ,O.Wyrwa.     trener - P.Olejarz

W kolejnym meczu III okręgowej ligi juniorów młodszych podokręg Zielona Góra juniorzy Cargovii po zaciętym i emocjonującym meczu przegrali z Polonią Nowe Kramsko 3-4 (1-1). Kargowianie mimo że rozegrali bardzo dobry mecz i wypracowali sobie znacznie więcej sytuacji pod bramkowych niż gospodarze zeszli z boiska pokonani gdyż zawiodła skuteczność. Kargowianie prowadzili już 3-1 po hat-tricku O.Wyrwy ale nie zdołali utrzymać prowadzenia mimo jeszcze kilku okazji bramkowych. Gospodarze zagrali niezwykle skutecznie praktycznie wykorzystując wszystkie swoje okazje i zdobyli trzy punkty.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.