CARGOVIA KargowaAVIA Siedlnica

wreszcie wygrana

• autor: mkscargovia, 2017-05-06 19:29

CZARNI RUDNO - CARGOVIA

Czarni 73'     P.Wawrzynowicz 29' ,K.Woch 74' ,88'.

Ł.Kubalski - R.Paździor ,P.Reiner ,Ka.Lorenc ,Kr.Lorenc (od 65' R.Szydłowski) ,P.Wawrzynowicz ,P.Olejarz (od 84' M.Tkaczuk) ,N.Staszyk kpt.,K.Kurczyk ,K.Woch ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 20 kolejce klasy A ,Cargovia po zaciętym meczu wygrała w Rudnie z Czarnymi 3-1 (1-0). W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska i obie strony nie stwarzały sobie sytuacji strzeleckich ale w 29' w zamieszaniu podbramkowym gospodarzy piłka trafiła do P.Wawrzynowicza ,który z bliska wpakował ją do siatki i objął prowadzenie. Druga połowa przyniosła więcej emocji. Gospodarze rzucili się do odrabiania jedno bramkowej straty ,zawodnik Czarnych popisał się potężnym uderzeniem z ok 20 metrów ale znakomicie piłkę sparował na rzut rożny Ł.Kubalski. Chwilę później po akcji N.Staszyk ,D.Szarmach ,K.Woch trafił w słupek. Kargowianie przejeli inicjatywę i ponownie byli bliscy zdobycia gola ale w zamieszaniu podbramkowym gospodarzy w dogodnej sytuacji P.Wawrzynowicz posłał piłkę obok słupka. Po chwili w pole karnych Czarnych wpadł K.Kurczyk ale jego strzał odbił bramkarz a D.Szarmach który dobijał strzelił wprost w ręce golkipera gospodarzy. Co nie udało się Kargowianom udało się gospodarzom w 73' po kontrze prawą stroną i strzale w okienko bramki Cargovii wyrównali 1-1. Radość gospodarzy z wyrównania nie trwała długo po zaraz po wznowieniu znakomitym strzałem z ponad 20 metrów popisał się K.Woch umieszczając piłkę w okienku bramki gospodarzy 1-2. Gospodarze ponownie ruszyli na bramkę Cargovii ale dobrze interweniował Ł.Kubalski przenosząc piłkę nad poprzeczka po strzale z rzutu wolnego a raz dopisało szczęście bo po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym ratowała nas poprzeczka. Kargowianie przetrzymali napór gospodarzy i w 88' ustalili wynik meczu na 1-3 ,w środku pola piłkę wywalczył K.Kurczyk zagrał w tempo do K.Wocha ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemi obok niego posłał piłkę do siatki. Brawo chłopaki wreszcie zwycięski mecz może w końcu nastąpiło przełamanie i zacznie się dobra passa.

CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko
CARGOVIA Kargowa   MKS Nowe Miasteczko