Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka

• autor: mkscargovia, 2017-04-29 20:33

CARGOVIA - CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA

1 - 5 (1 -2)

P.Wawrzynowicz 18'     Chynowianka 11' ,23' ,48' ,71' ,81'.

ŁKubalski - R.Paździor (od 70' M.Tkaczuk) ,P.Reiner ,Ka.Lorenc ,K.Miedziński ,P.Wawrzynowicz ,K.Lewkowicz kpt.,K.Woch (od 85' K.Makarewicz) ,K.Kurczyk ,D.Chołuj ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 19 kolejace klasy A, Cargovia przegrała z Chynowianką Zielona Góra 1-5 (1-2). Od początku spotkania obie ekipy grały ofensywnie i stwarzały sytuacje strzeleckie ale to goście byli bardziej skuteczni. W 11' goście obejmują prowadzenie ,w 18' Kargowianie doprowadzili do wyrównania po akcji K.Wocha ,P.Wawrzynowicz z bliska wpakował piłkę do siatki. Niestety w 23' strzelec gola dla Cargovii popełnił błąd po który goście ponownie objeli prowadzenie1-2. Kargowianie próbowali wyrównać ale dobrze bronił bramkarz gości odbiając strzały P.Reinera i dwukrotnie D.Szarmacha. Zaraz po przerwie goście podwyższyli na 3-1 po pięknym strzale pod poprzeczkę za pola karnego. Kargowianie mieli okazje ale niestety brakowało skuteczności min. D.Chołuj pudłuje w sytuacji sam na sam a główkę K.Wocha znakomicie broni bramkarz gości. Goście skutecznie kontrowali i zdobyli kolejne dwa gole ustalając wynik na 1-5. Kolejna porażka która przybliża nas do klasy B.

SOKÓŁ KalskCARGOVIA Kargowa
SOKÓŁ Kalsk   CARGOVIA Kargowa