CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

remis

• autor: mkscargovia, 2017-04-10 19:02

CARGOVIA - MKS NOWE MIASTECZKO

D.Chołuj 49' ,80'  ,D.Szarmach 59'       MKS 19' ,72' ,88'.

Ł.Kubalski - K.Makarewicz (od 61' Kr.Lorenc) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,K.Lewkowicz kpt.(od 69' A.Pawliszyn) ,K.Woch ,P.Wawrzynowicz (od 75' M.Prętki) ,D.Chołuj ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 17 kolejce klasy A ,Cargovia po emocjonującym spotkaniu pełnym walki i dramaturgii zremisowała 3-3 (0-1) z MKS-m Nowe Miasteczko. Bohaterem pierwszej połowy był bez wątpienia Ł.Kubalski który w znakomitym stylu obronił dwa rzuty karne ,niestety w 19' musiał skapitulować po strzale z kilku metrów i goście do przerwy prowadzili 0-1. Zaraz po przerwie Kargowianie najpierw doprowadzili do wyrównania za sprawą D.Chołuja ,który dobił odbitą piłkę przez bramkarza po strzale K.Wocha ,a po kilku minutach fantastycznym strzałem z ok 20 metrów popisał się D.Szarmach ,który posłał piłkę w samo okienko bramki gości dając prowadzenie 2-1. Goście jednak doprowadzili do wyrównania w 72' ale po chwili Kargowianie odpowiedzieli golem D,Chołuja po prostopadłym zagraniu K.Kurczyka. Kargowianie jednak nie utrzymali prowadzenia i tuż przed końcem goście wyrównali. Jeszcze w ostatniej minucie piłkę meczową miał K.Woch ale w sytuacji sam na sam posłał piłkę nad poprzeczką. Remis który dla obu drużyn jest niedosytem gdyż goście nie wykorzystali dwóch rzutów karnych a Kargowianie znakomitej sytuacji sam na sam w ostatniej minucie. Brawo chłopaki i dzięki za ambicję ,walkę i zdrowie zostawione na boisku.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk