Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka juniorów w sparingu

• autor: mkscargovia, 2017-04-01 18:14

CARGOVIA - GROM WOLSZTYN

O.Wyrwa 45'       Grom 16' ,59'

J.Fligier - M.Radzioch ,H.Rosiński ,S.Skibiński ,K.Przybylak ,K.Chudy ,D.Tomaś ,M.Hamrol ,K.Pajcz ,C.Łobos ,O.Wyrwa.   na zmiany - A.Brudło ,D.Kokociński ,E.Matysiak ,M.Gruszczyński ,M.Poźniak ,H.Kuprianowicz ,J.Balcerak.    trener - P.Olejarz

W pierwszym tegorocznym sparingu juniorzy młodsi Cargovii przegrali po słabym meczu z trampkarzami starszymi Gromu Wolsztyn 1-2 (0-1). Kargowianie mimo iż przeważali przeciwnika fizycznie grali chaotycznie ,dużo było niecelnych podań i strat ,goście dobrze wyszkoleni technicznie przeprowadzali składne akcje i w 16' po indywidualnej akcji napastnika ,który ograł obronę i płaskim strzałem przy słupku objął prowadzenie ,choć chwilę wcześniej Kargowianie mogli objąć prowadzenie ale O.Wyrwa nie wykorzystał sytuacji sam na sam strzelając nad poprzeczką. Zaraz po przerwie Kargowianie wyrównali po indywidualnej akcji O.Wyrwy ,który ograł obronę gości i strzałem po ziemi posłał piłkę do siatki 1-1. Niestety po rzucie rożnym ,zamieszaniu w polu karnym i strzale z bliskiej odległości, goście znów wyszli na prowadzenie ,którego nie oddali już do końca spotkania.

CARGOVIA KargowaLECH II Sulechów
CARGOVIA Kargowa   LECH II Sulechów