CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

• autor: mkscargovia, 2017-03-25 20:15

CARGOVIA - MIESZKO KONOTOP

36' ,64' ,90'+1'

Ł.Kubalski - K.Makarewicz (od 63' R.Szydłowski) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,K.Lewkowicz (od 78' A.Płonka) ,K.Woch ,M.Konieczny (od 22' K.Miedziński od 68' M.Prętki) ,A.Płonka (od 46' D.Szarmach) ,D.Chołuj.   trener - P.Olejarz

W 15 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z liderem rozgrywek Mieszko Konotop 0-3 (0-1). Od początku spotkania przewaga gości którzy mieli inicjatywę ale nie potrafili zagrozić bramce Cargovii dopiero w 25' oddali pierwszy groźny strzał ale dość szczęśliwie obronił Ł.Kubalski. W 36' dopieli jednak swego i po rzucie rożnym i strzale głową mimo interwencji obrońców i bramkarza piłka wtoczyła się do siatki. Chwilę później goście mogli podwyższyć wynik spotkania ale piłka po strzale za pola karnego trafiła w słupek. Tuż przed przerwą dwukrotnie znakomicie bronił Ł.Kubalski ratując zespół przed stratą gola. Po przerwie to dalsza przewaga gości ale i śmielsze ataki Kargowian. W 52' znów znakomitą interwencją popisał się Ł.Kubalski broniąc w sytuacji sam na sam. W 64' goście podwyższają prowadzenie po kiksie K.Kurczyka i niezdecydowaniu Ł.Kubalskiego napastnik Mieszka posyła piłkę do pustej bramki. Kargowianie nie zrażeni stratą drugiego gola zaatakowali jeszcze śmielej i byli bliscy strzelenia kontaktowego gola najpierw po wolnym K.Kurczyka strzał P.Reinera z kilku metrów trafia w bramkarza ,chwilę później dośrodkowanie K.Wocha omal nie zaskoczyło bramkarza gości ale zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką. W doliczonym czasie gry goście wreszcie przeprowadzili akcję na miarę lidera i zdobyli gola bo pierwsze dwa to można by rzec Cargovia strzeliła sobie sama. W sumie zasłużone zwycięstwo Mieszka ale nie przyszło im ono łatwo. Kargowianie grali ambitnie i twardo ,walczyli dzielnie ale to było dziś za mało by ugrać punkty na liderze.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk