Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

remis

• autor: mkscargovia, 2017-03-19 17:46

PIAST-PARKOVIA TRZEBIECHÓW - CARGOVIA

0 - 0

Ł.Kubalski - K.Makarewicz (od 35' Kr.Lorenc) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,K.Lewkowicz kpt.(od 82' M.Konieczny) ,K.Woch ,P.Wawrzynowicz ,M.Płonka (od 67' D.Chołuj) ,D.Szarmach (od 78' A.Płonka).   trener - P.Olejarz

W meczu inauguracyjnym rundę wiosenną sezonu 2016/2017 Cargovia zremisowała bezbramkowo z Piastem-Parkovią Trzebiechów. Od początku spotkania toczyła się twarda walka o każdą piłkę na każdym centymetrze boiska obie ekipy nie odpuszczały i często gra była zbyt ostra i faul a sędzia studził żółtymi kartonikami zapędy zawodników. Przy padającym deszczu obie ekipy nie stworzyły zbyt wielu sytuacji strzeleckich choć gospodarze byli dużo bliżej strzelenia gola ale dobrze interweniował Ł.Kubalski i dwukrotnie sprzyjało też szczęście bo raz słupek i raz poprzeczka ratowała Cargovię przed stratą gola. Kargowianie też mogli rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść ale po dwóch kontrach i dogodnych sytuacjach zabrakło wykończenia akcji strzałem. Remis i cenny punkt na wyjeździe z zawsze niewygodnym rywalem. Brawo chłopaki i dzięki za ambicję ,walkę i zdrowie zostawione na boisku.

CARGOVIA KargowaLECH II Sulechów
CARGOVIA Kargowa   LECH II Sulechów