CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

• autor: mkscargovia, 2017-03-05 14:12

KARPIK KOPANICA - CARGOVIA

gol 46'

Ł.Kubalski - R.Szydłowski ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,J.Wasiak kpt.,K.Lewkowicz ,P.Wawrzynowicz ,D.Chołuj ,K.Woch.     trener - P.Olejarz   na zmiany - O.Wyrwa ,S.Skibiński ,S.Wieczorek ,D.Szarmach ,D.Tomaś ,A.Płonka ,K.Makarewicz.

W drugim tego rocznym sparingu Kargowianie przegrali w Kopanicy z A-klasowym Karpikiem 0-1 (0-0). Pierwsza połowa dość wyrównana a obie ekipy najgroźniejsze sytuacje stworzyły po stałych fragmentach gry. Najpierw gospodarze po rzutach rożnych zagrozili bramce Cargovii ale najpierw zawodnik Karpika nieczysto uderzył głową z kilku metrów i piłka przeszła wzdłuż bramki a po chwili znakomitą interwencją popisał się Ł.Kubalski odbijając piłkę po strzale głową a K.Kurczyk dobrze go asekurował i wybił dobitkę z linii bramkowej. Kargowianie odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę z rzutu wolnego K.Kurczyka a pod koniec pierwszej połowy to poprzeczka ratowała Kargowian przed stratą gola też po rzucie wolnym. Druga połowa rozpoczeła się tak jak tydzień wcześniej z Klonem Babimost od braku koncentracji u Kargowian i gospodarze szybko objeli prowadzenie 1-0 ,S.Skibiński wybił piłkę wprost pod nogi napastnika gospodarzy który za pola karnego posłał piłkę po ziemi tuż przy słupku bramki Cargovii i mimo interwencji Ł.Kubalskiego zdobył jak się później okazało zwycięskiego gola. Po chwili kontra gospodarzy prawą stroną o mało nie przyniosła im podwyższenia prowadzenia ale ich napastnik z kilku metrów trafił w poprzeczkę a dobitkę pewnie obronił Ł.Kubalski. Kargowianie najlepszą okazję do wyrównania mieli w 56' gdy po akcji J.Wasiaka i D.Szarmacha ,K.Woch minął bramkarza ale nie trafił do pustej bramki. Kargowianie do końca meczu próbowali zdobyć wyrównanie ale dwukrotnie groźne strzały D.Szarmacha mijały bramkę ,gospodarze groźnie kontrowali ale już nie zdołali poważnie zagrozić bramce Cargovii. W sumie zwycięstwo Karpika zasłużone.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk