POGOŃ II Świebodzin 0:3 CARGOVIA Kargowa

porażka w sparingu

• autor: mkscargovia, 2017-02-25 17:22

CARGOVIA - KLON BABIMOST

K.Kurczyk 9'     Klon 46' ,48' ,53'.

Ł.Kubalski - P.Reiner ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,Kr.Lorenc ,K.Kurczyk ,K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,R.Szydłowski ,K.Woch ,D.Chołuj.     trener - P.Olejarz

na zmiany - K.Miedziński ,O.Wyrwa ,S.Skibiński ,S.Wieczorek

W pierwszym tegorocznym sparingu Cargovia przegrała z trzecią drużyną grupy pierwszej klasy A ,Klonem Babimost 1-3 (1-0). Pierwsza połowa udana w wykonaniu Kargowian i prowadzenie 1-0 po golu w 9' K.Kurczyka z zagrania D.Chołuja. Goście mieli dwie dobre okazje na wyrównanie ale znakomicie bronił Ł.Kubalski ,raz dopisało nam szczęście po rzucie rożnym ratowała nas poprzeczka po kiksie N.Staszyka. Tuż przed przerwą wynik podwyższyć mógł strzelec gola K.Kurczyk po zagraniu K.Wocha ale będąc sam przed bramkarzem posłał piłkę nad poprzeczką. Druga polowa rozpoczeła się fatalnie dla Kargowian ,którzy brak koncentracji przypłacili stratą trzech goli w ciągu ośmiu minut. Później Cargovia próbowała odrobić straty ale goście kontrolowali przebieg spotkania ,choć dwukrotnie Kargowianie byli bliscy zdobycia kontaktowego gola ,najpierw po akcji K.Wocha i D.Chołuja z kilku metrów P.Reiner posłał piłkę nad poprzeczką a chwilę później znów po akcji K.Wocha ,S.Wieczorka zatrzymał dobrze interweniujący golkiper Klonu. Goście pod koniec meczu mogli podwyższyć prowadzenie ale raz dobrze bronił Ł.Kubalski a raz wyręczył go K.Kurczyk wybijając po rzucie rożnym piłkę z linii bramkowej. Mimo porażki sparing można uznać z udany.

LECH II SulechówCARGOVIA Kargowa
LECH II Sulechów   CARGOVIA Kargowa