CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

wygrana

• autor: mkscargovia, 2016-11-12 16:59

CARGOVIA - POGOŃ PRZYBORÓW

P.Reiner 29' ,D.Chołuj 77' ,K.Woch 86'.       Pogoń 64'.

Ł.Kubalski - P.Reiner ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Miedziński (od 85' R.Szydłowski) ,K.Kurczyk ,P.Olejarz (od 60' M.Błażejewski) ,K.Lewkowicz kpt.(od 70' K.Makarewicz) ,P.Krauze (od 75' D.Chołuj) ,K.Woch ,D.Szarmach (od 82' M.Płonka). trener - P.Olejarz

W ostatnim meczu rundy jesiennej Cargovia pokonała po zaciętym meczu Pogoń Przyborów 3-1 (1-0). Goście od początku meczu przejeli inicjatywę i kilka krotnie zagrozili bramce Cargovii ale dobrze interweniował Ł.Kubalski. Kargowianie mieli problemy ze sforsowaniem twardo grającej obrony gości ale w 29' po rzucie rożnym bitym przez K.Kurczyka celną główką popisał się P.Reiner umieszczając futbolówkę pod poprzeczką bramki Pogoni 1-0. Goście próbowali jeszcze przed przerwą wyrównać ale Ł.Kubalski nie dał się zaskoczyć. Po przerwie dalsza przewaga gości i w 64' padło wyrównanie po szybkiej akcji prawą stroną i celnej główce z kilku metrów Ł.Kubalski był bez szans 1-1. Chwilę później po akcji N.Staszyka w dogodnej sytuacji znalazł się D.Szarmach ale posłał piłkę nad poprzeczką. Po minucie skiksował N.Staszyka i napastnik gości znalazł się sam na sam z Ł.Kubalskim ale posłał piłkę po ziemi w długi róg tuż obok słupka. Kargowianie przetrzymali napór gości i w 77' ponownie objeli prowadzenie ,D.Szarmach zagrał w pole karne ,tam piłkę główką zgrał przed bramkę M.Błażejewski ,a D.Chołuj uprzedził bramkarza i główką wpakował ją do siatki 2-1. Goście ruszyli by wyrównać ale w 86' nadziali się na kontrę Cargovii ,znakomitą asystą popisał się M.Płonka który zagrał z połowy boiska w pole karne a tam wbiegający K.Woch strzelił obok wybiegającego bramkarza i przypieczętował zwycięstwo Cargovii na 3-1. Jeszcze w doliczonym czasie gry bliski zdobycia gola był D.Chołuj po zagraniu M.Błażejewskiego ale z kilku metrów główką posłał piłkę nad poprzeczką. Zwycięstwo Cargovii i ważne trzy punkty. Brawo chłopaki.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk