CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

remis

• autor: mkscargovia, 2016-11-05 18:50

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA - CARGOVIA

Orzeł 27' ,90'+3'    D.Chołuj 2' ,K.Woch 19'.

Ł.Kubalski - P.Reiner ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Miedziński ,K.Kurczyk ,P.Olejarz (od 67' Kr.Lorenc) ,K.Lewkowicz (od 77' M.Błażejewski) ,P.Wawrzynowicz ,K.Woch (od 84' R.Szydłowski) ,D.Chołuj.    trener - P.Olejarz

W 12 kolejce klasy A ,Cargovia zremisowała w Szlichtyngowej z Orłem 2-2 (1-2). Kargowianie już w 2' objeli prowadzenie ,akcję zapoczątkował P.Olejarz ,który zagrał an prawe skrzydło do K.Wocha ,ten wpadł w pole karne ostro zagrał wzdłuż bramki a piłkę z kilku metrów do siatki wpakował D.Chołuj 0-1. Gospodarze ruszyli by szybko doprowadzić do wyrównania ale ich ataki rozbijała obrona Cargovii a w 19' Kargowianie z kontrowali i podwyższyli na 0-2 ,D.Chołuj dostał piłkę przed polem karnym ograł obrońcę i silnie strzelił ,bramkarz Orła odbił piłkę przed siebie ,doskoczył do niej K.Woch i wpakował ją do siatki. Gospodarze trochę zaskoczeni takim obrotem sprawy jeszcze bardziej przyspieszyli grę i w 27' po prostopadły zagraniu i strzale w długi róg bramki Cargovii zdobyli kontaktowego gola 1-2. Kargowianie kontrowali i po jednej z akcji bliski podwyższenia prowadzenia był K.Woch ale w sytuacji sam na sam trafił w boczną siatkę. Do przerwy prowadzenie Kargowian 1-2. Po przerwie gospodarze przejei inicjatywę i zepchneli Kargowian do obrony ale dobrze interweniował Ł.Kubalski a raz dopisało nam szczęście bo w zamieszaniu podbramkowym uratował nas słupek. Gdy wydawało się że trzy punkty są w zasięgu ręki w doliczonym czasie gry piłkę w środku pola stracił M.Błażejewski poszła kontra prawą stroną do tego zaszło nie porozumienie P.Reinera z Ł.Kubalskim i napastnik Orła posłał piłkę do pustej bramki 2-2. Remis i cenny punkt na wyjeździe ale wielki niedosyt pozostał bo trzy punkty były już w kieszeni. Brawo chłopaki za walkę i ambicję zabrakło trochę szczęścia.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk