POGOŃ II Świebodzin 0:3 CARGOVIA Kargowa

wygrana dziewczyn

• autor: mkscargovia, 2016-11-05 18:23

UKS KARGOWA - BUDOWLANI LUBSKO

bramki: A.Olejarz ,M.Stoksik ,K.Rejmak.

Dagmara Rutkowska (od 41' Justyna Ratajczak od 70' Klaudia Paron) - Paulina Raźna kpt.,Kamila Marciniak ,Monika Cicha (od 41' Aleksandra Reiner) ,Marika Hyża ,Paulina Sobiech ,Alicja Olejarz ,Hanna Burdziej ,Weronika Kruszyńska ,Magdalena Stoksik ,Klaudia Rejmak.   trener - Marcin Rudnikowski.

W 4 kolejce III ligi kobiet grupa lubuska Kargowianki po zaciętym meczu pokonały Budowlani Lubsko 3-2 (1-0). Początek meczu należał do przyjezdnych ,które już w 1' mogły objąć prowadzenie ale w sytuacji sam na sam znakomicie obroniła D.Rutkowska. Po chwili znów dobra interwencja D.Rutkowskiej ,która obroniła groźny strzał za pola karnego. Kargowianki też miały dobrą okazję ale strzał P.Sobiech dobrze obroniła golkiperka gości. Przyjezdne miały optyczną przewagę ale Kargowianki dobrze się broniły i gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowo tuż przed przerwą prowadzenie dla Kargowianek dała A.Olejarz 1-0. Zaraz po przerwie Kargowianki podwyższyły prowadzenie za sprawą M.Stoksik 2-0 ale po tym golu do głosu zaczeły dochodzić zawodniczki z Lubska i doprowadziły do wyrównania 2-2. Mecz stał się bardzo zacięty a lekką przewagę zaczeły uzyskiwać Kargowianki ,bliska objecia prowadzenia była P.Sobiech ale za pola karnego trafiła w poprzeczkę ,chwilę później po indywidualnej akcji K.Rejmak dała zwycięstwo dla UKS-u 3-2. BRAWO DZIEWCZYNY.

LECH II SulechówCARGOVIA Kargowa
LECH II Sulechów   CARGOVIA Kargowa