CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

• autor: mkscargovia, 2016-10-29 18:12

CARGOVIA - DĄB II PRZYBYSZÓW

K.Kurczyk 39'

Ł.Kubalski - K.Miedziński ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,P.Reiner ,P.Krauze (od 66' M.Błażejewski) ,K.Lewkowicz ,P.Olejarz (od 57' M.Płonka) ,K.Kurczyk ,K.Woch ,D.Szarmach (od 76' D.Chołuj).   trener - P.Olejarz

W 11 kolejce klasy A ,Cargovia wreszcie odniosła pierwsze zwycięstwo zwyciężając Dąb II Przybyszów 1-0 (1-0). Od początku spotkania optyczna przewaga Cargovii ale było brak skutecznej akcji dopiero w 39' padł jak się okazało jedyny i zwycięski gol dla Kargowian ,K.Lewkowicz zagrał w tempo do D.Szarmacha ten wpadł w pole karne ale jego strzał odbił bramkarz Dębu powstało zamieszanie do piłki doskoczył K.Kurczyk i posłał piłkę do pustej bramki 1-0. Chwilę później przed szansą na podwyższenie prowadzenia po zagraniu D.Szarmacha był K.Woch ale jego strzał obronił golkiper Dębu. Po chwili D.Szarmach ostro dośrodkował i o mało nie zdobył gola ale obrońca gości wybił piłkę z pustej bramki. Do przerwy 1-0. Zaraz po przerwie sam na sam z bramkarzem znalazł się D.Szarmach ale wdał się w drybling z obrońcą i stracił piłkę. Dwie minuty później po akcji D.Szarmacha ,M.Płonka w dogodnej sytuacji trafił piłką w obrońcę stojącego przed linią bramkową. Po koniec meczu nic niemający do stracenia goście próbowali wyrównać ale raz znakomicie bronił Ł.Kubalski piąstkując piłkę na rzut rożny po strzale za pola karnego a po chwili piłka przeszła wzdłuż linii bramkowej i nikt z napastników Dębu nie wykorzystał tej sytuacji. Kargowianie wytrzymali napór gości i odnieśli wreszcie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Brawo chłopaki.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk