CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-10-23 18:27

AVIA SIEDLNICA - CARGOVIA

Avia 25' ,32' ,36', 73'.     K.Woch 4' ,M.Błażejewski 41' ,K.Makarewicz 42'.

Ł.Kubalski - P.Reiner (od 46' Kr.Lorenc) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Miedziński ,K.Kurczyk ,K.Lewkowicz kpt.(od 74' P.Olejarz) ,K.Makarewicz (od 55' M.Konieczny) ,D.Chołuj (od 46' M.Płonka) ,M.Błażejewski (od 60' R.Szydłowski) ,K.Woch.      trener - P.Olejarz

W 10 kolejce klasy A Cargovia po zaciętej walce przegrała w Siedlnicy z Avią 3-4 (3-3). Kargowianie już w 4' objeli prowadzenie za sprawą K.Wocha. Gospodarze trochę zaskoczeni takim obrotem sprawy dopiero w 25' skutecznie odpowiedzieli i doprowadzili do remisu a po kolejnych kilku minutach prowadzili już 3-1. Kargowianie jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do remisu ,najpierw kontaktowego gola zdobył M.Błażejewski korzystając z prezentu od bramkarza a po chwili celną główką popisał się K.Makarewicz wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego K.Wocha. Zaraz po przerwie K.Woch dwukrotnie mógł dać Cargovii prowadzenie ale w sytuacjach sam na sam najpierw posłał piłkę obok słupka a po chwili bramkarz okazał się lepszy. Później gospodarze przejeli inicjatywę ale dobrze interweniował Ł.Kubalski trzykrotnie broniąc groźne strzały zawodników Avii. Niestety w 73' skapitulował gdy po rzucie wolnym celną główką popisał się zawodnik gospodarzy. Kargowianie do końca meczu próbowali doprowadzić do remisu ale zabrakło skuteczności a najbliżej zdobycia gola był K.Woch ale jego strzał a kilku metrów wybronił golkiper Avii. Kolejna porażka mimo walki i ambitnej gry.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk