CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno

• autor: mkscargovia, 2016-10-22 17:07

RADOŚĆ STAROPOLE - CARGOVIA

Radość 25' ,70'       K.Pajcz 27' ,O.Wyrwa 29'

A.Brudło - P.Szela ,M.Hamrol ,S.Skibiński ,K.Przybylak ,K.Pajcz ,M.Lasota ,D.Tomaś kpt.,J.Balcerak ,C.Łobos ,O.Wyrwa.    trener - P.Olejarz

W ostatnim meczu rundy jesiennej III ligi okręgowej juniorów młodszych ,Cargovia zremisowała na wyjeździe z Radość Staropole 2-2 (1-2). Od początku spotkanie wyrównane obie strony grały ofensywnie ,w 14' Kargowian ratowała poprzeczka po strzale za pola karnego w odpowiedzi po akcji C.Łobosa ,bramkarz gospodarzy był lepszy od O.Wyrwy broniąc jego strzał z kilku metrów. W 25' Radość obejmuje prowadzenie ,zbyt krótko wybitą piłkę przez obrońców Cargovii przed polem karnym przejął zawodnik gospodarzy i strzałem po ziemi tuż przy słupku mimo interwencji A.Brudły umieścił ją w siatce 1-0. Radość gospodarzy z prowadzenia nie trwała długo bo dwie minuty później P.Szela w tempo zagrał do K.Pajcza ten wpadł w pole karne i strzałem w długi róg wyrównał 1-1. Po kolejnych dwóch minutach Cargovia objeła prowadzenie ,D.Tomaś zagrał piłkę w pole karne za obrońców doskoczył do niej O.Wyrwa i strzałem obok bramkarza umieścił ją w siatce 1-2. Zaraz po przerwie doskonałą sytuację miał M.Lasota gdy odebrał piłkę obrońcy ale z kilku metrów nie trafił w bramkę. W odpowiedzi po kontrze gospodarze też marnują znakomitą sytuację ,napastnik Radości będąc sam na sam z A.Brudłą nie trafia w bramkę. Kargowianie mogli podwyższyć prowadzenie w 59' ale po dośrodkowaniu C.Łobosa ,piłka po główce O.Wyrwy przeszła tuż obok słupka. Gospodarze w 70' doprowadzili do wyrównania gdy obrońca Radości popisał się znakomitym strzałem z rzutu wolnego z ok 25' umieszczając piłkę pod poprzeczka bramki Cargovii 2-2. Do końca meczu obie strony dążyły do strzelania zwycięskiego gola ale mecz zakończył się remisem i podziałem punktów. Chłopaki brawo za walkę.

ODRA KlenicaCARGOVIA Kargowa
ODRA Klenica   CARGOVIA Kargowa