Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrana juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-10-16 19:49

CARGOVIA - BŁĘKITNI OŁOBOK

O.Wyrwa 41' ,J.Sołtysek 46' ,S.Skibiński 66'.       Błękitni 61'.

A.Brudło (od 56' M.Konopka) - P.Szela ,M.Hamrol ,S.Skibiński ,C.Łobos ,J.Balcerak ,D.Tomaś kpt.,O.Wyrwa ,K.Pajcz ,M.Prokop (od 46' M.Lasota) ,J.Sołtysek.    trener - P.Olejarz

W 6 kolejce III ligi okręgowej juniorów młodszych ,Cargovia pokonała Błękitnych Ołobok 3-1 (0-0). Od początku meczu Cargovia miała ułatwione zadanie bo goście cały mecz grali w ósemkę ale do przerwy Kargowianie nie potrafili wykorzystać tej przewagi ,mało tego to goście mieli znakomitą sytuację na objęcie prowadzenia ale ich napastnik w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę. Dopiero po przerwie Kargowianie zagrali skuteczniej i wykorzystali przewagę trzech zawodników. Najpierw po akcji M.Lasoty prowadzenie objął O.Wyrwa a po chwili po akcji D.Tomasia do siatki trafił J.Sołtysek. Gdy wydawało się że dalsze gole są kwestią czasu gościom wyszła kontra przy biernej postawie Kargowskiej obrony i napstnika Błękitnych zdobył honorowego gola. Kargowianie jednak zaraz odpowiedzieli golem S.Skibińskiego ,który popisał się ładnym strzałem z ok 20 metrów umieszczając piłkę w okienku bramki gości. Zwycięstwo i trzy punkty cieszą ale gra pozostawia wiele do życzenia.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody