POLONIA Nowe KramskoCARGOVIA Kargowa

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-10-15 20:03

CARGOVIA - DRZONKOWIANKA RACULA

K.Kurczyk 7' ,D.Szarmach 45'         Drzonkowianka 23' ,29' karny ,32' ,71' ,83' karny ,88'.

Ł.Kubalski - Kr.Lorenc (od 70' M.Prętki) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Miedziński ,P.Krauze (od 65' P.Wawrzynowicz) ,K.Lewkowicz kpt.(od 85' M.Tkaczuk) ,P.Olejarz (od 58' K.Makarewicz) ,K.Kurczyk ,M.Błażejewski ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 9 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z Drzonkowianką Racula 2-6 (2-3). Początek meczu rozpoczął się obiecująco ,Kargowianie już w 7' objeli prowadzenie za sprawą K.Kurczyka ,który zamknął akcję D.Szarmacha i silnym strzałem umieścił piłkę pod poprzeczką 1-0. Chwilę później kiks obrońcy wykorzystał D.Szarmach wpadł w pole karne ale posłał piłkę obok słupka. Goście 23' oddali dopiero pierwszy celny strzał na bramkę Cargovii ale od razu zakończony golem ,zawodnik Raculi strzałem w samo okienko pokonał Ł.Kubalskiego. Goście po tym golu przejeli inicjatywę i w 29' po rzucie karnym objeli prowadzenie a trzy minuty później po błędzie Ł.Kubalskiego podwyższyli na 1-3. Kargowianie tuż przed przerwą zdołali strzelić kontaktowego gola po akcji M.Błażejewskiego ,który w tempo zagrał do D.Szarmacha a ten strzałem po ziemi w długi róg pokonał golkipera gości. Do przerwy 2-3. Po przerwie Kargowianie usilnie próbowali doprowadzić do wyrównania ale brakowało skutecznej akcji ,goście kontrowali i w 68' zmarnowali doskonałą sytuację gdy ich zawodnik z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. Niestety chwilę później błąd popełnił Ł.Kubalski i goście jednak podwyższyli wynik na 2-4. Kargowianie po tym golu stracili wiarę w korzystny wynik a goście jeszcze dwukrotnie znaleźli drogę do Kargowskiej bramki ,najpierw po rzucie karnym a później po rzucie rożnym Ł.Kubalski musiał wyjmować piłkę z siatki. Kolejna porażka Kargowian mimo jednak niezłej ambitnej gry ale tylko do 71'.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA II Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA II Trzebiechów