PIAST - PARKOVIA II Trzebiechów 0:1 CZARNI Pałck

SPARTA ŁĘŻYCA - CARGOVIA

8 - 0 (1 - 0)

bramki: 33' ,54' ,59' ,61' ,68' ,70' ,87' ,90'.

Ł.Kubalski - Kr.Lorenc (od 67' K.Makarewicz) ,P.Reiner ,Ka.Lorenc ,R.Szydłowski ,K.Kurczyk ,P.Olejarz (od 64' N.Staszyk) ,K.Lewkowicz (od 76' M.Tkaczuk) ,P.Wawrzynowicz (od 69' M.Błażejewski) ,K.Woch ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 8 kolejce klasy A ,Cargovia została rozgromiona w Łęźycy przez Spartę 8-0 (1-0). Od początku gospodarze zepchneli Kargowian do obrony i raz za razem stwarzali groźne sytuacje strzeleckie ,ale znakomicie bronił L.Kubalski który swymi interwencjami ratował drużynę przed strata goli ,skapitulował dopiero po strzale z rzutu wolnego w 33'. Po stracie gola to Kargowianie przejeli inicjatywę ale marnowali cztery znakomite sytuacje na strzelenie gola. Najpierw po zagraniu K.Wocha ,D.Szarmach ograł bramkarza ale posłał piłkę w boczna siatkę ,po chwili K.Woch znalazł się sam przed bramkarzem ale strzeli wprost w niego za chwilę K.Kurczyk przejął piłkę i natychmiast zagrał do D.Szarmacha ,który znów wyszedł sam na sam z bramkarzem ale ten okazał się lepszy a tuż przed przerwą po zagraniu Ka.Lorenca sam na sam z bramkarzem wyszedł K.Lewkowicz ale ten znów okazał się lepszy. Zaraz po przerwie do własnej bramki trafił R.Szydłowski i od tego momentu Kargowianie oddali mecz bez walki ,gospodarze w łatwy sposób zdobywali kolejne gole. Kargowianie niczym nie przypominali zespołu z pierwszej połowy do tego w 70' z boiska wyleciał P.Reiner za faul taktyczny i gospodarze mieli jeszcze bardziej ułatwione zadanie. Kolejna wysoka porażka o k.tórej Kargowianie powinni jak najszybciej zapomnieć