CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno

KP Świdnica 2:4 SPARTA Łężyca

Puchar Polski Kobiet

• autor: mkscargovia, 2016-10-06 18:37

UKS KARGOWA - STILON GORZÓW WLKP.

M.Stoksik 57'     Stilon 21' ,22' ,49' ,56' ,61' ,64' ,71' ,78'.

Dagmara Rutkowska (od 41' Justyna Ratajczak) - Paulina Raźna kpt.,Monika Cicha (od 41' Klaudia Paron) ,Kamila Marciniak ,Marika Hyża ,Magdalena Stoksik ,Alicja Olejarz ,Dominika Karacz (od 41' Hanna Burdziej) ,Paulina Sobiech (od 66' Monika Wichłacz) ,Klaudia Rejmak ,Weronika Kruszyńska.   trener - Marcin Rudnikowski   rezerwowe - Sandra Patan ,Patrycja Rusak ,Aleksandra Reiner.

Dziś na boisku w Kargowej odbył się Finał Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa lubuskiego między III ligowym UKS-m Dąbrówka Kargowa a I ligowym Stilonem Gorzów Wlkp. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Gorzowianek 1-8 (0-2). Od początku spotkania duża przewaga Stilonu ,ale ambitna gra Kargowianek spowodowała że w pierwszej połowie przyjezdne zdołały strzelić tylko dwa gole. W bramce dobrze broniła D.Rutkowska ,a w obronie z poświęceniem grała K.Marciniak dwukrotnie wybijała piłkę z pustej bramki a raz ratował dziewczyny słupek przed strata gola. W drugiej połowie już rozwiązał się worek z bramkami i Gorzowianki strzeliły sześć kolejnych goli. Kargowianki jednak zdołały zdobyć honorowego gola za sprawą M.Stoksik która popisała się ładnym strzałem z narożnika pola karnego i posłała piłkę pod poprzeczkę bramki Stilonu. Po meczu puchary dla obu drużyn wręczał przewodniczący do spraw kobiecej piłki nożnej przy LZPN w Zielonej Górze Marek Lemański wraz z wiceburmistrz Kargowej panią Martą Paron. Zdobywczynie lubuskiego Pucharu Polski Stilon Gorzów Wlkp. zagrają w rozgrywkach centralnych Pucharu Polski a przeciwnikiem będzie drużyna Medyk II Konin.

ODRA KlenicaCARGOVIA Kargowa
ODRA Klenica   CARGOVIA Kargowa