Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-10-02 17:22

CARGOVIA - BŁYSKAWICA LUBINICKO

D.Tomaś 4'      Błyskawica 14' ,23' ,45' ,56' ,75'.

Adrian Brudło - Marcin Poźniak ,Michał Hamrol ,Kacper Przybylak ,Patryk Szela ,Jakub Balcerak ,Damian Tomaś kpt.,Kasjan Pajcz ,Seweryn Skibiński ,Marceli Prokop ,Oskar Wyrwa.   trener - P.Olejarz

W 4 kolejce III ligi okręgowej juniorów młodszych podokręg Świebodzin ,Cargovia wysoko przegrała z Błyskawicą Lubinicko 1-5 (1-2). Początek meczu należał do Kargowian już w 4' po strzale po ziemi za pola karnego D.Tomaś dał prowadzenie Cargovii umieszczając piłkę tuż przy słupku bramki gości. W 14' padło wyrównanie po pięknym strzale z ok 20 metrów zawodnik gości posłał piłkę pod poprzeczkę bramki Cargovii. Goście objeli prowadzenie znów po strzale za pola karnego ,tym razem po ziemi piłka wpadła tuż przy słupku 1-2. Kargowianie mogli wyrównać po indywidualnej akcji O.Wyrwy ale posłał on piłkę nad poprzeczką. Po przerwie goście osiągneli przewagę i raz za razem zagrażali bramce Cargovii. Jeszcze znakomitą paradą popisał się A.Brudło odbijając piłkę na rzut rożny ,po chwili ratowała nas poprzeczka po strzale głową po rzucie rożnym. Niestety później goście byli już skuteczni strzelając trzy kolejne gole ustalili wynik meczu na 1-5. Kargowianie mogli zmniejszyć rozmiary porażki ale zabrakło skuteczności ,najpierw strzał po ziemi O.Wyrwy dobrze obronił bramkarz gości a pod koniec meczu ,D.Tomaś zakręcił trzema obrońcami ale piłka trafiła w słupek. Wysoka porażka mimo ambitnej gry.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody