CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno

• autor: mkscargovia, 2016-10-01 18:48

CARGOVIA - CZARNI RUDNO

K.Makarewicz 88'     Czarni 71' karny

Ł.Kubalski - K.Kurczyk ,P.Reiner ,Ka.Lorenc ,R.Szydłowski ,K.Miedziński (od 86' A.Kurczyk) ,P.Olejarz (od 78' K.,Makarewicz) ,K.Lewkowicz kpt.,P.Krauze (od 72' P.Wawrzynowicz) ,M.Błażejewski (od 81' D.Chołuj) ,K.Woch.   trener - P.Olejarz

W 7 kolejce klasy A ,Cargovia zremisowała 1-1 z liderem rozgrywek Czarnymi Rudno. Wynik można uznać za dużą niespodziankę bo Czarni do tych czasz wygrali wszystkie mecze a Cargovia wprost przeciwnie wszystkie mecze przegrała. Od początku meczu Kargowianie ruszyli na bramkę gości czym chyba zaskoczyli Czarnych którzy przystąpili do spotkania zbyt pewni siebie myśląc że wygrają spacerkiem aplikując przy tym kilka bramek ale rzeczywistość okazała  się zupełnie inna ,to Kargowianie przez większość meczu dyktowali warunki gry. Już w 10' Cargovia mogła objąć prowadzenie po wolnym K.Kurczyka bramkarz odbił piłkę a dobitka P.Olejarza z kilku metrów  trafiła w boczną siatkę. Lider dopiero w 19' przeprowadził pierwszą groźną akcję ale znakomicie w sytuacji sam na sam obronił Ł.Kubalski. Chwilę później znów z rzutu wolnego strzelał K.Kurczyk ale trafił w poprzeczkę a dobitka K.Wocha przeszła tuż obok słupka. W 29' kolejna składna akcja Kargowian P.Olejarz w tempo zagrał do K.Wocha ten wyszedł sam na sam z bramkarzem ale ten sparował jego strzał ,a dobitkę K.Miedzińskiego z bramki wybił obrońca na rzut rożny. Minutę później po rożnym K.Kurczyka główkował P.Reiner ale znów futbolówka przeszła tuż obok słupka. Pod koniec pierwszej po składnej akcji gości poprzeczka ratowała Cargovię przed stratą gola. Do przerwy bez bramek. Zaraz po przerwie sygnał do walki dał K.Lewkowicz ale piłka po jego strzale z ok 20 metrów przeszła tuż obok słupka. Chwilę później goście mieli po rzucie rożnym doskonałą okazje ale znakomicie bronił Ł.Kubalski strzał z kilku metrów. W 79' za niesportowe zachowanie wyleciał z boiska napastnik gości. Kargowianie graja w przewadze jednego zawodnika ale to goście wyszli na prowadzenie po rzucie karnym 0-1. Kargowianie jednak się nie załamują i pod koniec spotkania po rzucie rożnym wyrównują ,piłkę przed pole karnym zagrał Ka.Lorenc ,a ładnym strzałem po ziemi popisał się K.Makarewicz umieszczają piłkę tuż przy słupku 1-1. Mecz kończy się remisem. BRAWO CHŁOPAKI teraz może być tylko lepiej.

ODRA KlenicaCARGOVIA Kargowa
ODRA Klenica   CARGOVIA Kargowa