CARGOVIA KargowaMKS Nowe Miasteczko

sparing dziewczyn

• autor: mkscargovia, 2016-09-26 19:30

UKS KARGOWA - MUKS 11 ZIELONA GÓRA

K.Rejmak 3' ,A.Olejarz 20' ,H.Burdziej 60' ,W.Kruszyńska 66'         MUKS 10' ,50'.

Justyna Ratajczak - Paulina Raźna kpt.,Kamila Marciniak , Weronika Kruszyńska ,Klaudia Paron ,Aleksandra Reiner ,Magdalena Stoksik ,Hanna Burdziej ,Alicja Olejarz ,Erika Wojtas ,Klaudia Rejmak.  na zmiany - Dagmara Rutkowska ,Marika Hyża ,Paulina Sobiech ,Monika Wichłacz ,Sandra Patan ,Patrycja Rusak ,Kamila Zinczenko.     trener - Marcin Rudnikowski

Dziewczyny UKS-u Kargowa rozegrały dziś sparing z MUKS 11 Zielona Góra wygrywając go 4-2 (2-1). Mecz był dobrym widowiskiem i mimo towarzyskiego charakteru był emocjonującym spotkaniem mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Od początku spotkania obie ekipy prowadziły otwartą grę i raz zarazem stwarzały sytuacje strzeleckie. Kargowianki już w 3' objeły prowadzenie po strzale K.Rejmak. Piłkarki z Zielonej Góry wyrównały w 10' po strzale z rzutu wolnego 1-1. Kargowianki znów wyszły na prowadzenie w 20' po akcji M.Stoksik i zamieszaniu w polu karnym MUKS-u ,A.Olejarz z bliska wpakowała piłkę do siatki 2-1. Zielonogórzanki były bliskie wyrównania w 32' ale piłka po strzale za pola karnego przeszła tuż obok słupka bramki UKS-u. Później Kargowianki dwukrotnie staneły przed szansą zdobycia goli ale zabrakło skuteczności w sytuacjach sam na sam ,najpierw po zagraniu M.Stoksik ,K.Rejmak posłała piłkę w boczna siatkę ,a po chwili po dobrym zagraniu H.Burdziej ,M.Stoksik trafiła w słupek. Do przerwy 2-1. Zaraz po przerwie po akcji M.Hyży K.Rejmak trafiła w słupek a w odpowiedzi minutę później to słupek ratował Kargowianki po strzale za pola karnego. W 50' zawodniczka MUKS-u popisała się strzałem z ok 30 metrów i piłka wpadła pod poprzeczkę bramki Kargowianek 2-2. Później zaczeła się uwidaczniać przewaga Kargowianek i w 60' po dośrodkowaniu z rzutu rożnego P.Sobiech ,H.Burdziej popisała się strzałem z pierwszej piłki i umieściła ja w okienku bramki gości 3-2. Po chwili H.Burdziej w tempo zagrała do W.Kruszyńskiej ta wyszła sam na sam z bramkarką i strzałem po ziemi ustaliła wynik meczu na 4-2. Kargowianki jeszcze dwukrotnie miały doskonałe okazję do podwyższenia prowadzenia ale w sytuacjach sam na sam najpierw strzał H.Burdziej dobrze obroniła bramkarka Zielonogórzanek a po chwili K.Rejmak z pięciu metrów posłała piłkę nad poprzeczką. Wygrana Kargowianek po bardzo udanym meczu. BRAWO DZIEWCZYNY.

KP ŚwidnicaCARGOVIA Kargowa
KP Świdnica   CARGOVIA Kargowa