Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-09-24 20:49

CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA - CARGOVIA

45 ' ,54' ,90'.

K.Orczyk - Kr.Lorenc (od 70' M.Tkaczuk) ,P.Reiner ,Ka.Lorenc ,R.Szydłowski ,K.Kurczyk ,P.Olejarz (od 80' A.Kurczyk) ,K.Lewkowicz kpt.,K.Makarewicz (od 46' M.Błażejewski) ,M.Konieczny ,K.Woch.    trener - P.Olejarz

W 6 kolejce klasy A ,Cargovia doznała szóstej porażki tym razem w Zielonej Górze z Chynowianką 0-3 (0-1). Kargowianie prowadzili równorzędną grę z gospodarzami i zmusili ich do dużego wysiłku by wygrali mecz. Gospodarze objeli prowadzenie dopiero tuż przed przerwą a wcześniej to Kargowianie mogli wyjść na prowadzenie ale .K.Woch po zagraniu K.Kurczyka trafił w słupek. Zaraz po przerwie gospodarze po ładnej akcji podwyższyli na 2-0 i do końca meczu kontrolowali przebieg spotkania a w 90' po rzucie rożnym ustalili wynik spotkania na 3-0. Kargowianie szanse na honorowego gola mieli w doliczonym czasie gry po zagraniu K.Lewkowicza sam przed bramkarzem znalazł się K.Woch ale posłał piłkę nad poprzeczką. Kargowianie mimo walki i ambitnej gry przegrywają kolejne spotkanie.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody