Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

remis juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-09-24 19:41

ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK - CARGOVIA

ZAP 12'   O.Wyrwa 10'

A.Brudło - P.Szela ,M.Hamrol (od 61' M.Prokop) ,K.Przybylak ,M.Radzioch ,J.Balcerak (od 41' M.Poźniak) ,D.Tomaś kpt.,K.Pajcz ,P.Lasota (od 41' S.Skibiński)  ,C.Łobos ,O.Wyrwa.   trener - P.Olejarz

W 3 kolejce III ligi okręgowej juniorów młodszych Cargovia zremisowała w Zbąszynku z ZAP Junior 1-1 (1-1). Od początku obie ekipy prowadziły otwartą grę. Kargowianie już w 8' mogli objąć prowadzenie gdy po znakomitym podaniu D.Tomasia sam na sam z bramkarzem znalazł się O.Wyrwa ale ten odbił jego strzał po ziemi a nadbiegający C.Łobos nie trafił do pustej bramki. Po chwili prostopadle zagrał K.Przybylak i tym razem O.Wyrwa wykorzystał sytuacje sam na sam minął bramkarza i strzelił do pustej bramki 1-1. Dwie minuty później kontra gospodarzy napastnik ZAP-u wychodził sam na sam ale uprzedził go K.Przybylak ale tak nie fortunie wybijał piłkę że przelobował A.Brudłę 1-1. Później gospodarze byli bliscy objęcia prowadzenia ale po kontrze A.Brudłę wyręczył P.Szela wybijając piłkę z pustej bramki. Do przerwy 1-1. Po przerwie Kargowianie byli stroną dominującą ale brakowało skuteczności a bliski zdobycia goli był O.Wyrwa ,najpierw po zagraniu S.Skibińskiego znalazł się sam na sam z bramkarzem ale strzelił w boczną siatkę ,później w 67' nie wykorzystał rzutu karnego. Gospodarze raz w tej części poważnie zagrozili bramce Cargovii po rzucie wolnym M.Hamrol wybił piłkę główką zmierzającą pod poprzeczkę. Mecz kończy się remisem. Kargowianie zdobyli pierwszy punkt w rozgrywkach. BRAWO CHŁOPAKI.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody