Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-09-17 18:40

CARGOVIA - POLONIA NOWE KRAMSKO

bramki: 31' ,43' (karny)

Adrian Brudło (od 47' Marcel Konopka) - Seweryn Skibiński ,Michał Hamrol ,Patryk Szela ,Marcin Poźniak (od 41' Mateusz Radzioch) ,Patryk Lasota (od 41' Marcin Lasota) ,Damian Tomaś kpt.,Cyprian Łobos ,Jakub Balcerak (od 77' Marceli Prokop) ,Kasjan Pajcz ,Oskar Wyrwa.   trener - P.Olejarz

W 2 kolejce III ligi okręgowej juniorów młodszych podokręg Świebodzin ,Cargovia przegrała 0-2 (0-1) z Polonią Nowe Kramsko. Od początku meczu inicjatywa gości ale dobrze w bramce spisywał się A.Brydło ,który trzykrotnie ratował Cargovię w sytuacjach sam na sam ,niestety w 31' musiał skapitulować po kolejnej sytuacji sam na sam. Kargowianie mogli wyrównać tuż przed przerwą ale O.Wyrwa w sytuacji sam na sam strzelił w boczną siatkę. Zaraz po przerwie w polu karnym faulował M.Hamrol i rzut karny pewnie wykonał obrońca gości ustalając wynik meczu na 0-2. Kargowianie dążyli do strzelania gola ale znakomitych sytuacji nie wykorzystali O.Wyrwa i K.Pajcz w sytuacjach sam na sam dobrze bronił bramkarz Polonii. Jeszcze w końcówce znakomita interwencją w sytuacji sam na sam popisał się M.Konopka ,który zastąpił w bramce A.Brudło. Mecz jednak kończy się porażką 0-2.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody