CARGOVIA KargowaPOLONIA Nowe Kramsko

porażka juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-09-12 11:42

ZRYW RZECZYCA - CARGOVIA

Zryw 12' ,55' ,78'.  O.Wyrwa 46'.

Adrian Brudło (od 46' Maciej Szymczak) - Patryk Szela ,Michał Hamrol ,Marcin Poźniak ,Seweryn Skibiński ,Jakub Balcerak (od 26' Patryk Lasota) ,Damian Tomaś kpt., Cyprian Łobos (od 79' Marceli Prokop) ,Kacper Przybylak ,Oskar Wyrwa ,Kasjan Pajcz.   trener -P.Olejarz

W 1 kolejce III okręgowej lidze juniorów młodszych podokręg Świebodzin ,Cargovia po wyrównanym meczu uległa w Rzeczycy Zrywowi 1-3 (0-1). Od początku meczu była wyrównana walka ,Kargowianie już w 3' mogli objąć prowadzenie po indywidualnej akcji D.Tomasia ,ale jego strzał dobrze wybronił bramkarz Zrywu. W 12' po zamieszaniu podbramkowym gospodarze wychodzą na prowadzenie ,piłka po lobie napastnika Zrywu ląduje pod poprzeczką bramki Cargovii. Zaraz po przerwie po szybkiej akcji Cargovia wyrównuje ,P.Szela w tempo zagrał do O.Wyrwy ten wpadł w pole karne i silnym strzałem w krótki róg zaskoczył bramkarza gospodarzy 1-1. Kargowianie przejmują inicjatywę ,a gospodarze graja z kontry. W 55' po rzucie rożnym gospodarze znów wychodzą na prowadzenie ,zawodnik Zrywu z ostrego kąta strzałem w krótki róg zaskoczył M.Szymczaka ,który w bramce zastąpił kontuzjowanego A.Brudło. Kargowianie się nie załamują i dążą do wyrównania ,ale zabrakło szczęścia bo po indywidualnej akcji O.Wyrwy piłka wylądowała na poprzeczce. Co nie udało się Kargowianom wyszło gospodarzom w 78' po stracie P.Szeli ,napastnik Zrywu w sytuacji sam na sam z M.Szymczakiem ustalił wynik meczu na 3-1. Mimo porażki dobry mecz wykonaniu Kargowian ,którzy w praktyce w większości debiutowali  w meczu o punkty.

SOKÓŁ KalskCARGOVIA Kargowa
SOKÓŁ Kalsk   CARGOVIA Kargowa