CARGOVIA KargowaPOLONIA Nowe Kramsko

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-09-10 19:02

MKS NOWE MIASTECZKO - CARGOVIA

MKS 36' ,45' ,78' ,90'+4'.                                                                                                                           samobójcza 72' ,P.Reiner 90'+1'.

Ł.Kubalski - M.Tkaczuk (od 80' Kr.Lorenc) ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Kurczyk, M.Prętki (od 80' K.Makarewicz) ,P.Reiner ,K.Lewkowicz kpt.(od 90' R.Szydłowski) ,A.Kurczyk (od 22' D.Chołuj) ,K.Woch (od 86' P.Kędziora) ,D.Szarmach (od 90' M.Konieczny).   trener - P.Olejarz

W 4 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała na wyjeździe z MKS-m Nowe Miasteczko 2-4 (0-2). Kargowianie po słabej pierwszej połowie przegrywali 0-2. W drugiej połowie Cargovia odważniej zaatakowała ,ale narażała się na kontry gospodarzy ale w bramce dobrze spisywał się Ł.Kubalski dwukrotnie znakomicie bronił w sytuacjach sam na sam. Kargowianie w 57' mogli zdobyć kontaktowego gola ale D.Szarmach w indywidualnej akcji po ograniu obrońcy z kilku metrów z ostrego konta posłał piłkę nad poprzeczką. W 72' pada gol kontaktowy po zagraniu P.Reinera sam na sam z bramkarzem wyszedł K.Woch niestety strzelił wprost w niego ten odbił piłkę przed siebie obrońcy MKS-u chcąc wybić piłkę skierowali ja do własnej bramki 2-1. Po tym golu Kargowianie jeszcze śmielej zaatakowali ale w 78' poszła kontra gospodarzy do tego skiksował M.Tkaczuk i napastnik MKS-u będąc sam na sam z Ł.Kubalskim technicznym strzałem go przelobował 3-1. Kargowianie mimo straty trzeciego gola dalej przeważali i w 91' po wolnym K.Kurczyka i celnej główce P.Reinera zdobyli kontaktowego gola 3-2. W doliczonym czasie gry w polu karnym gospodarzy była już cała drużyna Cargovii łącznie z bramkarzem ale strata piłki przed polem karnym MKS-u zaowocowała kontrą i ustaleniem wyniku na 4-2 dla MKS-u.

SOKÓŁ KalskCARGOVIA Kargowa
SOKÓŁ Kalsk   CARGOVIA Kargowa