Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka na inaugurację

• autor: mkscargovia, 2016-08-22 17:09

CARGOVIA - PIAST-PARKOVIA TRZEBIECHÓW

0 - 4 (0 -3)

bramki: 10' karny ,12' ,30' ,49'.

Ł.Kubalski (od 70' K.Orczyk) - K..Lorenc ,N.Staszyk kpt.,R.Szydłowski ,K.Kurczyk ,K.Miedziński (od 46' M.Prętki) ,P.Reiner ,M.Błażejewski (od 36' K.Woch) ,P.Wawrzynowicz ,M.Konieczny ,D.Szarmach.

Nie udała się Cargovii inauguracja nowego sezonu w klasie A ,po bardzo słabym meczu Kargowianie ulegli Piastowi-Parkovii Trzebiecchów 0-4 (0--3). Już w pierwszej połowie praktycznie goście rozstrzygneli losu spotkania i prowadzili trzy do zera. Kargowianie grali słabo w obronie i już po 12 minutach przegrywali 0-2. Mnożyły się nie celne podania i straty piłki co wykorzystali goście przeprowadzając skuteczne kontry. Kargowianie jedyną sytuacje na gola mieli po akcji D.Szarmacha ,który ograł trzech obrońców ,ale jego strzał po ziemi odbił bramkarz ,do piłki doskoczył jeszcze K.Woch ,ale z kilku metrów posłał ja nad poprzeczką mając praktycznie pustą bramkę. Zaraz po przerwie goście ustalili wynik meczu na 0-4. Kargowianie próbowali strzelić honorowego gola ale strzelnie i twardo grała obrona Piasta. W sumie zasłużone zwycięstwo gości.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody