Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-08-14 10:32

RAKOVIA RAKÓW - CARGOVIA

Rakovia 17' ,42' ,65' ,82'.        K.Kurczyk 31'.

Ł.Kubalski - M.Tkaczuk ,N.Staszyk kpt.(od 73' R.Szydłowski) ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,K.Miedziński ,M.Rajewski (od 40' do 45' J.Lisiewicz) ,K.Lorenc ,P.Wawrzynowicz ,D.Kędziora ,M.Konieczny.   trener - P.Olejarz

W ostatnim sparingu przed nowym sezonem 2016/2017 Cargovia po bardzo słabym meczu przegrała 1-4 z trzecią drużyną minionego sezonu świebodzińskiej klasy B ,Rakovią Raków. Od początku meczu gospodarze przejawiali dużą ochotę do gry spychając Kargowian do obrony i raz za razem stwarzali groźne sytuacje pod bramką Cargovii i tylko słaba skuteczność napastników Rakovii powodowała że nie przegrywaliśmy różnicą co najmniej trzech goli. Kargowianie mieli problem z wyprowadzeniem akcji ,mnożyły się niecelne podania co wykorzystywali gospodarze ,Cargovia nie przypominała drużyny ze sparingu z Sulechowem. Do przerwy 2-1 dla Rakovii ,gol dla Cargovii po strzale K.Kurczyka z ok 30 metrów ale to było wszystko na co było stać dziś Cargovvię. Po przerwie Kargowianie mieli optyczną przewagę ale to gospodarze groźnie kontrowali i zdobyli kolejne dwa gole. Kargowianie mogli zmniejszyć rozmiary porażki ale znakomitych sytuacji nie wykorzystali P.Wawrzynowicz i D.Kędziora. Zwycięstwo gospodarzy w pełni zasłużone a Kargowianie powinni o tym meczu jak najszybciej zapomnieć.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody