CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody

remis w sparingu

• autor: mkscargovia, 2016-08-10 16:25

LECH SULECHÓW - CARGOVIA

3 - 3 (0 - 1 ,1 - 1 ,2 - 1)

Lech  46' ,64' ,77'.                                               grano 3x30min.

M.Konieczny 2' ,D.Szarmach 56' ,K.Miedziński 70'.

Ł.Kubalski - M.Tkaczuk ,N.Staszyk ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,K.Miedziński ,K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,P.Wawrzynowicz ,D.Szarmach ,M.Konieczny.    na zmiany - K.Orczyk ,R.Szydłowski ,M.Rajewski.   trener - P.Olejarz

W kolejnym sparingu Cargovia zremisowała w Sulechowie z beniaminkiem klasy A ,Lechem 3-3 (0-1 ,1-1 ,2-1). Grano 3 x 30 minut. W pierwszej tercji Kargowianie już w 2' objeli prowadzenie po błędzie golkipera Lecha ,M.Konieczny nie miał problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce. Po chwili M.Konieczny znów stanął przed szansą zdobycia gola ,ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gospodarzy. Lech w tej części gry miał jedną okazję bramkową ale dobrze interweniował Ł.Kubalski. Drugą tercję gospodarze zagrali drugą jedenastką i zepchneli Kargowian do obrony ale dobrze interweniował Ł.Kubalski a i napastnicy Lecha nie trafiali w dogodnych sytuacjach. Wreszcie w 46' gospodarzom udało się wyrównać po strzale z linii pola karnego napastnik Lecha posłał piłkę tuż przy słupku mimo interwencji Ł.Kubalskiego piłka wpadła do siatki 1-1. Kargowianie pod koniec tej części gry przeprowadzili kontrę za sprawą D.Szarmacha ,który przeją piłkę w środku pola po drodze ograł trzech obrońców i z 16 metrów po ziemi strzelił tuż przy słupku obok interweniującego bramkarza gospodarzy 1-2. Trzecia tercja rozpoczeła się od wyrównania gospodarzy po błędzie K.Orczyka ,który zastąpił Ł.Kubalskiego w bramce, Później już K.Orczyk bronił bez zarzutu trzykrotnie znakomicie broniąc ,najpierw strzał za linii pola karnego odbijając piłkę na rzut rożny później ,dwukrotnie w sytuacjach sam na sam zatrzymywał napastników gospodarzy. Kargowianie odgryzali się kontrami i po zagraniu M.Rajewskiego sam na sam z bramkarzem znalazł się K.Miedziński i strzałem po ziemi tuż przy słupku objął prowadzenie 2-3. Później jeszcze na listę strzelców mogli wpisać się M.Rajewski i Ł.Kubalski ale ten pierwszy z kilku metrów nie trafił w bramkę a po główce tego drugiego piłka przeszła tuż obok słupka. Gospodarze jednak zdołali wyrównać po sytuacji sam na sam napastnik Lecha pokonał K.Orczyka 3-3. W sumie udany sparing Kargowian.

CARGOVIA KargowaSOKÓŁ Kalsk
CARGOVIA Kargowa   SOKÓŁ Kalsk