CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

wygrana w sparingu

• autor: mkscargovia, 2016-08-03 21:03

CARGOVIA - KARPIK KOPANICA

D.Kędziora 34' ,90' ,D.Szarmach 40'.

K.Orczyk - M.Tkaczuk ,P.Reiner ,K.Lorenc ,K.Kurczyk ,P.Wawrzynowicz ,J.Wasiak kpt.,D.Kędziora ,K.Miedziński ,M.Konieczny ,D.Szarmach.    na zmiany - K.Lewkowicz ,M.Prętki ,R.Szydłowski ,M.Rajewski.   trener - P.Olejarz

W rewanżowym meczu z Karpikiem Kopanica ,Cargovia po dobrej grze wygrała 3-0 (2-0). Od początku meczu Kargowianie przejeli inicjatywę ale pierwszą szansę na gola mieli goście po kiksie K.Orczyka ale napastnik Karpika nie trafił do pustej bramki. Kargowianie objeli prowadzenie po golu D.Kędziory który wykończył akcję K.Lewkowicza i M.Prętkiego. Na 2-0 podwyższył D.Szarmach ,który otrzymał dobre podanie od K.Kurczyka ,ograł dwóch obrońców i strzałem po ziemi pokonał golkipera Karpika. W tej części gry Kargowianie mogli podwyższyć wynik meczu ale dogodnych sytuacji nie wykorzystali K.Miedziński i P.Reiner ,który po rożnym K.Kurczyka trafił w poprzeczkę. Tuż przed przerwą goście mogli zdobyć gola ale sytuację wyjaśnił P.Reiner wybijając piłkę z pustej bramki. W drugiej połowie to już zdecydowana przewaga Kargowian ale zawodziła skuteczność ,a znakomite sytuacje marnowali ; D.Szarmach dwie ,raz posłał piłkę nad poprzeczką a raz znakomicie bronił bramkarz gości ,M.Konieczny którego dwukrotnie zatrzymał bramkarz Karpika a raz trafił w boczną siatkę ,J.Wasiak jego strzał trafił w słupek ,K.Kurczyk którego strzał przeszedł obok słupka mając w praktyce pusta bramkę ,P.Reiner którego strzał głową zablokowali w bramce obrońcy i wybili ją na rzut rożny. Dopiero w ostatniej minucie skutecznie akcję wykończył D.Kędziora po akcji P.Reinera i J.Wasiaka ustalając wynik na 3-0. Goście w tej części gry mieli jedną okazję na gola ale znakomicie bronił w sytuacji sam na sam K.Orczyk. Zwycięstwo Kargowian zasłużone po zdecydowanie lepszym meczu niż tydzień temu grali szybko ,ambitnie ale mimo trzech goli mało skutecznie.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów