CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

porażka w sparingu

• autor: mkscargovia, 2016-07-28 17:13

CARGOVIA - KARPIK KOPANICA

N.Staszyk 7'   Karpik 4' ,50' ,76' ,84'.

Ł.Kubalski - P.Jasicki ,N.Staszyk kpt.,M.Tkaczuk ,R.Szydłowski ,K.Miedziński ,P.Reiner ,M.Błażejewski ,K.Makarewicz ,A.Płonka ,M.Płonka.   na zmiany - M.Konieczny ,P.Wawrzynowicz.   trener - P.Olejarz

We wczorajszym sparingu z beniaminkiem leszczyńskiej klasy A ,Karpikiem Kopanica ,Kargowianie po bardzo słabej grze przegrali 1-4 (1-1). Od początku meczu goście przejawiali dużą ochotę do gry ,byli szybsi i przeprowadzali składne akcje kończone strzałami. Pierwszy gol padł już w 4' po błędzie N.Staszyka ,napastnik gości ograł Ł.Kubalskiego i strzelił do pustej bramki 0-1. Chwilę później N.Staszyk zrehabilitował się za błąd po którym Karpik objął prowadzenie i strzałem z ok 20 metrów zaskoczył bramkarza gości posyłając piłkę pod poprzeczkę wyrównał 1-1. Po chwili M.Błażejewski w indywidualnej akcji ograł trzech zawodników Karpika ale będąc sam przed bramkarzem ten okazał się lepszy broniąc jego strzał po ziemi. Później goście osiągneli przewagę ale jeszcze w tej połowie byli nie skuteczni pudłując w dogodnych sytuacjach a pod koniec tej części gry Ł.Kubalski popisał się udaną interwencją ratując zespół przed stratą gola. Druga połowa rozpoczeła się od szybkiej akcji Kargowian ,M.Płonka zagrał długą piłkę na lewe skrzydło do A.Płonki ten w pełnym biegu wpadł w pole karne ale posłał piłkę w boczną siatkę. Po chwili goście odgryźli się kontrą i napastnik Karpika główka przelobował Ł.Kubalskiego 1-2. Kargowianie próbowali wyrównać po akcji M.Płonki najlepszego gracza Cargovii w tym meczu ,ale strzał A.Płonki w dogodnej sytuacji został zablokowany. Następnie znów goście przejeli inicjatywę i przeprowadzali groźne akcje. W 76' Ł.Kubalski wybijał piłkę ,którą trafił w napastnika gości i ta wpadła do Kargowskiej bramki 1-3. W 84' po kolejnej składnej akcji goście ustalają wynik na 1-4. Zwycięstwo gości zasłużone byli drużyną bardziej zorganizowaną grającą szybko i składnie choć mało na szczęście dla Kargowian skutecznie. Kargowianie zagrali bardzo słaby mecz brakowało szybkości ,kondycji i pomysłu na rozegranie skutecznych akcji.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów