Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-06-12 09:52

DRZONKOWIANKA RACULA - CARGOVIA

Drzonkowianka 31' ,49'       K.Makarewicz 78'

Ł.Kubalski - R.Szydłowski ,P.Reiner ,K.Lorenc ,K.Kurczyk ,P.Wawrzynowicz ,P.Olejarz kpt.(od 69' M.Tkaczuk) ,J.Wasiak ,K.Makarewicz ,K.Woch ,A.Płonka.    trener - P.Olejarz

W ostatnim meczu sezonu Cargovia przegrała z Drzonkowianką Racula 1-2 (0-1). Od początku meczu przewaga gospodarzy którzy raz za razem stwarzali groźne sytuacje pod bramką Cargovii ale znakomite zawody rozgrywał w bramce Ł.Kubalski który popisywał się udanymi interwencjami ,Kargowianie skutecznie się bronili ale w 31' po rzucie wolnym i strzale głową gospodarze objeli prowadzenie. Zaraz po przerwie gospodarze podwyższyli wynik meczu na 2-0 po stracie piłki przed polem karnym obrony Cargovii zawodnik Raculi wyszedł sam na sam z Ł.Kubalskim i strzałem po ziemi nie dał mu żadnych szans. Gdy wydawało się że następne gole dla gospodarzy są kwestią czasu w 58' kiks obrońcy wykorzystał A.Płonka wyszedł sam na sam z bramkarzem próbując go minąć został faulowany ,rzut karny i czerwona kartka dla golkipera Raculi. Niestety sam poszkodowany nie wykorzystał jedenastki pierwszy strzał obronił rezerwowy bramkarz a dobitka przeszła obok bramki. Gospodarze mimo gry w dziesiątkę przeprowadzali groźne akcje ale ale w bramce Cargovii skutecznie bronił L.Kubalski. W 69' znakomitym podaniem po psiał się A.Płonka zagrywając na wolne pole do wychodzącego na czystą pozycję K.Makarewicza który silnym strzałem posłał piłkę pod poprzeczkę zdobywając honorowego gola 2-1. Kargowianie zwietrzyli szanse na korzystny wynik i osiagneli optyczną przewagę ale już do końca meczu nie przeprowadzili skutecznej akcji. W sumie zasłużone zwycięstwo gospodarzy choć przy odrobinie szczęścia można było wywieść remis. Dzięki chłopaki za ambicje i walkę.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody