Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrana juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-06-12 09:27

CARGOVIA - LECH  SULECHÓW

M.Prętki 31' ,K.Woch 90'      Lech 10'

K.Andrys - M.Tkaczuk ,R.Patrzykąt kpt.(od 46' K.Woch) ,K.Lorenc (od 46' R.Szydłowski) ,D..Chołuj ,P.Krauze ,M.Błażejewski ,B.Łukaszewski ,M.Prętki ,M.Konieczny ,P.Kędziora.   trener - P.Olejarz

W ostatnim meczu sezonu juniorzy Cargovii pokonali Lecha Sulechów 2-1 (1-1). Mecz wyrównany obie ekipy grały ofensywnie. Goście już w 10' objeli prowadzenie ,Kargowianie wyrównali w 31' po akcji M.Prętkiego choć gol padł trochę przypadkowo bo strzał został zablokowany ale piłka odbiła się od naszego zawodnika i wpadła do siatki. Pod koniec pierwszej połowy goście mogli objąć prowadzenie ale znakomitą interwencją popisał się K.Andrys. Zaraz po przerwie znów znakomitą interwencją popisał się K.Andrys w sytuacji sam na sam. Chwilę później M.Błażejewski ograł trzech obrońców wyłożył piłkę na pięty metr przed bramke do K.Wocha ale ten fatalnie przestrzelił. W 74' po rzucie wolnym K.Woch strzałem głową trafił w poprzeczkę. W odpowiedzi znów K.Andrys ratuje zespół przed strata gola. Gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem K.Woch wyszedł sam na sam z bramkarzem ograł go i mimo asysty obrońcy wpakował piłkę do siatki 2-1. Zwycięstwo na zakończenie sezonu. Brawo chłopaki.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody