CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2016-06-05 20:06

CARGOVIA - ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

K.Kurczyk 17' ,K.Woch 90'+1'    Orzeł 50'

K.Andrys - P.Jasicki (od 57' R.Szydłowski) ,N.Staszyk ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,K.Miedziński ,P.Olejarz kpt., K.Lorenc ,P.Wawrzynowicz ,K.Makarewicz (od 46' K.Woch) ,D.Szarmach.     trener - P.Olejarz

W 25 kolejce klasy A ,Cargovia pokonała Orzeł Szlichtyngowa 2-1 (1-0). Pierwsza połowa wyrównana ale skuteczniejsi w tej części gry okazali się Kargowianie w 17' obejmując prowadzenie po składnej akcji ,K.Lorenc zagrał na lewe skrzydło do K.Makarewicza ten w tempo odegrał do D.Szarmacha ,który ograł dwóch obrońców wpadł w pole karne ale jego strzał odbił bramkarz gości wprost do nadbiegającego K.Kurczyka który posłał bombę w okienko bramki Orła 1-0. Chwilę wcześniej w zamieszaniu podbramkowym Kargowian ratowała poprzeczka po strzale z kilku metrów. W 35' Kargowianie mogli podwyższyć prowadzenie ale po zagraniu P.Wawrzynowicza ,strzał D.Szarmacha w sytuacji sam na sam znakomicie obronił bramkarz gości. Zaraz po przerwie padło wyrównanie po strzale z rzutu wolnego ,kiks popełnił K.Kurczyk i mimo interwencji K.Andrysa piłka przy słupku wpadła do siatki 1-1. Z czasem zaczeła się uwidaczniać przewaga Kargowian ale brakowało skutecznego wykończenia akcji albo strzały mijały bramkę gości albo dobrze bronił bramkarz Orła. Gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem w doliczonym czasie gry piłkę wywalczył P.Reiner zagrał w tempo do K.Wocha ,który wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w długi róg zdobył zwycięskiego gola 2-1. BRAWO CHŁOPAKI za walkę i grę do końcowego gwizdka.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów