PIAST - PARKOVIA II Trzebiechów 2:3 KIJOWIANKA Kije
POLONIA Nowe Kramsko 5:1 JEDNOŚĆ Podmokle

CARGOVIA - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2 - 3 (0 - 2)

K.Woch 47' ,S.Wieczorek 65'        Odra 14' ,43' karny ,79'.

K.Andrys - M.Tkaczuk ,R.Patrzykąt kpt.,K.Lorenc ,K.Makarewicz (od 42' S.Wieczorek) ,K.Kurczyk ,M.Błażejewski ,B.Łukaszewski ,P.Wawrzynowicz (od 46' K.Woch) ,D.Tomaś ,M.Konieczny.   trener - P.Olejarz

W kolejnym meczu II okręgowej ligi juniorów ,Cargovia przegrała z Odrą Bytom Odrzański 2-3 (0-2). Początek meczu to dwie dobre okazje gości ale też dobre interwencje K.Andrysa w  sytuacjach sam na sam. W odpowiedzi składna akcja Kargowian ,M.Błażejewski zagrał na lewe skrzydło do K.Makarewicza ten dośrodkował w pole karne a tam z pierwszej piłki strzelał K.Kurczyk ale posłał piłkę tylko w boczną siatkę. W 14' w polu karnym kiks P.Wawrzynowicza wykorzystał napastnik Odry i strzałem po ziemi pokonał K.Andrysa 0-1. Chwilą później mógł wyrównać M.Błażejewski ale w sytuacji sam na sam lepszy był bramkarz gości. Po chwili K.Lorenc za pola karnego posłał piłkę w poprzeczkę. Pod koniec I połowy goście podwyższyli na 0-2 po kontrowersyjnym rzucie karnym podyktowanym za rzekomy faul R.Patrzykąta. Zaraz po przerwie kontaktowego gola zdobył celną główką K.Woch po dośrodkowaniu z rzutu rożnego K.Kurczyka. Kargowianie ruszyli za ciosem i w 65' wyrównał S.Wieczorek ,któremu z dośrodkowania wyszedł strzał i piłka wpadła do siatki 2-2. Kargowianie zepchneli gości do obrony ale Odra przeprowadzała groźne kontry i pod koniec meczu po jednej z nich zdobyła zwycięskiego gola. Do końca meczu Kargowianie walczyli by doprowadzić do wyrównania ale zabrakło skutecznego wykończenia akcji.